Interviu su sex pažinčių nariu

 
Sex pažinčių tema plati ir niekad neišsenkanti. Įdomu, kokie lankytojų pagrindiniai tikslai ir lūkesčiai. Ar iš tiesų pažintis virtualioje erdvėje užmegzti taip paprasta ir kiek jų perauga į rimtą draugystę? Į šiuos ir kitus klausimus atsakymus pateikė viena iš šios skilties lankytojų.

Na, o sex pažinčių lankytojai Fėjai Niekadėjai dar kartelį dėkojame už nuoširdžius ir itin išsamius atsakymus!

1.Iš kur sužinojote apie sex pažinčių skiltį? Kodėl sugalvojote susikurti vartotojo anketą?
Apie šią internetinę svetainę sužinojau ieškodama informacijos, forumo daugiau vyresniai publikai internetu. Norėjau rasti naujų pažinčių, tačiau rimtesnės publikos.

2. Kaip manote, ar anketos išskirtinumas gali atkreipti kitų narių dėmesį? Kaip Jūs savo anketa stengiatės tai padaryti? Gal turite kokių nors patarimų kitiems sex pažinčių nariams?
Manau gali, tačiau dauguma supranta tą išskirtinumą savaip, kaip pavyzdžiui lytinių organų demonstravimas ir panašiai. Anketoje aš tiesiog surašau ko ieškau, kas domina, o paskui bendraujant galima ir būti atviresniam sužinoti jo poreikius, jo ieškojimus, kaip ir atsirinkti su kuriais žmonėmis bendrauti atvirai, su kuriais ne. Tačiau nereikia skubėti duoti savo asmeninius kontaktus nepažįstamam žmogui, paskui gali būti sunku atsiginti įkyruolių ar maniakų.

3.Ar daug priešingos lyties atstovų dėmesio sulaukiate? Kokio amžiaus vyrai dažniausiai atkreipia dėmėsį į Jūsų anketą?
Nežinau koks kiekis vadinamas „daug“, bet, manau, nemažai. Rašo labai daug vyresnių vyrų, kurie nori bendrauti. Pasitaiko atvejų, kai itin jauni vaikinai ieško vyresnės draugės.


4.Kokia jų socialinė padėtis ir statusas? Ar pasitaikė tokių atvejų, kai dėmesį rodė vedęs vyras ar moteris? Jei taip, gal galite papasakoti plačiau?
Taip, labai daug pasitaiko, kai kitas asmuo vedęs,ar turi antrą pusę ir ieško vienkartinių santykių, arba pastovios meilužės. Vieni ieško tik vienam susitikimui, kiti ieško pastovios meilužės.Daug tokių rašančių yra, tai ne paslaptis.

5.Gal norą bendrauti pareiškė ne tik vyrai, bet ir moterys?
Moterys tokioje temoje labai nedrąsios.

6.Ar esate sulaukusi dviprasmiškų, erotinių pasiūlymų iš kitų pažinčių vartotojų? Jei taip, kokie jie buvo?
Taip, ir ne vieną kartą. Vieni siūlo susitikti oraliniui, seksui mašinoje, kiti atvirai siūlo pinigus už naktį ar oralinį seksą. Dar kiti siūlosi surengti skype, web kameros konferenciją ir stebėti kaip jie masturbuojasi.

7.Pagal kokius kriterijus renkatės susirašinėjimo draugą? Mielai bendraujate su visais asmenimis ar tik su tais, kurie atkreipia dėmesį savo išvaizda, rašymo stiliumi?
Pradžioje bendrauju su visais, paskui bendraujant matai ar tas žmogus įdomus, ar bendrauti su juo įdomu, malonu. Daug rašančių po pirmo ar antro laiško pasiūlo seksą.Tokie manęs nedomina, kaip ir web seksas.Labai daug ,,atsikrato'', kai į tokius siūlymus atsakai ne.

8.Po kiek internetinės pažinties laiko sutinkate nueiti į tikrą pasimatymą ir pabendrauti akis į akį? Kaip dažnai tai darote?
Labai priklauso nuo žmogaus, nuo susidomėjimo juo.Būna, kad ir po poros laiškų susitinki su žmogumi, būna, kaip dauguma čia, susitikti nori, bet prieš pat susitikimą dingsta, išsigąsta viešumo. Manau, pakankamai dažnai nueinu į pasimatymą, jei tas žmogus sudomina kažkuo.

9.Gal galite papasakoti apie įsimintiniausią (blogąją ar gerąja prasme) pasimatymą?
Esu užsiregistravusi ne vien šioje svetainėje.Teko vieną kartą susitikti su pakankamai pažįstamu žmogumi.Tai buvo visiškai aklas pasimatymas, be nuotraukų, tik vieta, laikas ir keletas požymių, pagal ką atpažint vienas kitą galėtume.Tikrai ilgai juokiausi, kai susitikau su jau pažįstamu žmogumi. Nei vienas, nei kitas to nesitikėjom.Teko pažinti tą žmogų ir iš kitos pusės.

10.Ar jo metu susirašinėjimo draugo elgesys, bendravimo manieros būna tokios pat kaip ir virtualioje erdvėje? O gal atsiskleidžia visai priešingos, kruopščiai slėptos gerosios ar blogosios savybės?
Internetinėse platybėse labai daug žmonių, kurie apsimetinėja „ereliais“, nors yra drąsus kaip žvirbliai realybėje. Dažnai tenka nusivilti, nors idealais netikiu, bet dauguma būna kitokie, nei bendravime laiškais. Kiti, tvirtina, kad neieško sekso, nori tik pabendrauti, susipažinti, susitikę taip ir nori „įsiversti“ į lovą. Neneigiu, kad pasitaiko ir įdomių žmonių, su kuriais smagu ir malonu bendrauti, kurie vykdo savo pažadus, tokius kaip apdovanoja tave gėle, šampanu ar saldainiais tik dėlto, kad įrodytų kad vyrai tai dar moka.

11.Gal sex pažinčių dėka pavyko rasti širdžiai artimą žmogų ir užmegzti šiltus santykius?
Deja ne, bet vilties dar turiu. Nors, susipažinau tikrai su keliais įdomiais asmenimis.

12.Kokie Jūsų patarimai kitiems, meilės ir šiltų jausmų ieškantiems pažinčių svetainėse?
Tokioje svetainėje naivu rasti šiltų jausmų, nes čia dauguma ieško sekso malonumų. Tiesiog „nenurašykite“ žmogaus dėl jo išvaizdos, po ja gali slėptis itin įdomi asmenybė. Bei saugokitės sukčių, maniakų, neduokite asmeninės informacijos, intymių nuotraukų, kad po to jos nebūtų naudojamos internetinėje erdvėje.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras