Jei sapnuoji, kad bučiuoji mylimąjį...

 
1 komentaras
Jei sapnuoji, kad bučiuoji savo mylimąjį tamsoje, tai tau neišvengti apkalbų ar net pasmerkimo iš aplinkinių. O jei bučiuojatės šviesoje, tai tau pavyks išvengti skandalų ir intrigų.

1. Jei sužadėtinė sapnuoja, kad jos mylimasis vedė kitą, tai iškils nesutarimų dėl jos liguisto pavydo.

2. O jei sapnuoji, kad mylimasis tau abejingas, vadinasi, iš tikrųjų tave kankins pasirinkimo klausimas: tekėti ar dar pasimėgauti viengungišku gyvenimu.

3. Jei sapnuoji, kad vyras tave myli, tai reiškia, kad jūsų šeiminei laimei niekas negresia, o vaikai jus džiugins.

4. Neištikimybė sapne mylimam žmogui - apgaulės iš tavo pusės. O jei sapnavai, kad mylimasis buvo tau neištikimas, tai būk pasiruošusi, kad tavo pasitikėjimu gali ir piktnaudžiauti.

5. O jei sapne tu esi neištikima iš keršto, tai šeiminiame gyvenime nebus problemų.

6. Gauti sapne fotografiją iš savo mylimojo reiškia, kad jis tavęs nemyli, o tik išnaudoja, norėdamas pasiekti savo tikslų.

7. Jaunai moteriai sapnuoti, kad jos mylimasis dovanoja jai gražias dovanas, liudija, jog ji ištekės už turtingo ir padoraus vyro.

8. Jei sapne vaikščioji po gražų, sutvarkytą parką su savo mylimuoju, tai liudija, kad linksmai leisite laiką, o taip pat ir sėkmingą šeimos sukūrimą.

9. Jaunai moteriai sapnuoti, kad ji pietauja su mylimu žmogumi, reiškia, jog jiems gresia konfliktas ir net išsiskyrimas. Tačiau, jei jie labai patenkinti pietumis, tai jų santykiai bus puikūs.

10. Atsisveikinti sapne su mylimuoju reiškia, kad realiame gyvenime tu pajausi jo abejingumą. O jei atsisveikindama tu nejauti liūdesio, tai tavo gyvenime bus daug gerbėjų.

 
Komentarai (1)
Visiska pieva :D
Naujas komentaras