Jūsų pirmoji kalėdinė dovana su ženklu S

2685128905.jpg
 
Kalėdos – visai čia pat, o jūs kaip tik turite žmogų, kuriam norėtumėte išrinkti ką nors įspūdingo ir intymaus. Galima lažintis: esate šimtus kartų esate girdėję, apie Kalėdoms gautas apyrankes, vyno butelius ir dovanų čekius, bet niekas jums nėra gyręsis vibratoriumi ar lubrikantu nuo Kalėdų Senelio, vis dėlto neabejokite: tokios dovanos itin populiarios. Taigi drąsiai rinkitės jas ir dovanokite: juk žaislai suaugusiems tam ir sukurti, kad teiktų meilę ir džiaugsmą!

Pažvelkite šiek tiek giliau. Jei jūsų žinios apie erotines prekes artimos minimalioms, pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti – tai pasigilinti į šią sritį. Mokslinio traktato rašyti nereikės, tačiau sužinoti, kokių dar būna populiarių prekių be vibratorių, kuo pastarasis skiriasi nuo dildo ir ko iš tiesų gali norėti jūsų mylimasis ar mylimoji – privalu. Todėl žvilgtelėkite į internetą, paskaitinėkite prekių aprašymus, dar geriau – pasikonsultuokite su erotinių prekių pardavėjais. Tada bus išties lengviau apsispręsti, kokią dovaną išrinkę pataikysite į dešimtuką.

Malonumas dviems. Būgštaujate, kad partneris ne visai supras jūsų nuoširdžius ketinimus ir dovaną interpretuos kaip savotišką nusišalinimą, siūlymą savo malonumu pasirūpinti pačiam ar pačiai? Pats metas prisiminti, kad dauguma erotinių prekių sukurtos ne vieno žmogaus, o poros sekso žaidimams. Šilkiniai akių raiščiai, antrankiai su pūkeliais, vibratoriai su nuotolinio valdymo pulteliu, erotiniai apatiniai rūbai, masažo aliejai, penio žiedai su antgaliu klitoriui stimuliuoti... tai – tik dalis suaugusiųjų žaislų arsenalo. Jūsų užduotis – išrinkti tokią dovaną, kuri aiškiausiai pasakytų: „Aš su tavim, noriu, kad tau būtų gera, patirkime tai drauge!“

Diskretiškumas – labai svarbu. Kad ir ką dovanotumėte savo partneriui, pasirūpinkite, kad jokia pašalinė akis to neužfiksuotų. Taigi jei dovaną teiksite įvyniotą į nepermatomą popierių, prie kitų žmonių – pakuždėkite į ausį, kad kol kas jos neatidarinėtų. Ir, žinoma, pasirūpinkite, kad dovana nepatektų į jokio kito smalsuolio rankas. Dar geriau – įteikti dovaną kai liksite vienu du. Tiesa, priminsime ir dar vieną mažą detalę: pasirūpinkite ir alternatyvia dovana, savotiška „oficialiąja“ dovanos dalimi. Juk jūs nenorite, kad kolegų ar namiškių paklaustas, ką nuo jūsų gavo dovanų, partneris(-ė) galėtų tik droviai išsisukti, esą tai buvo miela smulkmena. Pasirūpinkite, kad greta erotinės dovanos būtų ir ta smulkmena – tuomet abu jausitės puikiai!

Svarbu ir dar šis tas... Kad ir kokį erotinį žaislą dovanosite, labai gali būti, kad tuojau pat norėsite jį ir išbandyti. Taigi nepamirškite svarbių priedų – pavyzdžiui, elementų, jei žaislas vibruoja ar šviečia, lubrikanto – jei dovana skirta įsiskverbimui, specialaus valiklio sekso žaislams, kad nereikėtų rūpintis alternatyviomis higienos priemonėmis.

Jei abejojate – geriau nereikia. Tiesą sakant, jūsų paties abejonės ir netikrumas yra bene vienintelis dalykas, kuris išties gali jums sutrukdyti išrinkti nuostabią dovaną. Vis dėlto jei žinote, kad, nepaisant visų pastangų, jausitės nepatogiai, drovėsitės ir apskritai bijote, kad pertneris ar partnerė apie jus pagalvos nežinia ką – gal iš tikrųjų geriau išrinkti paprastą „oficialią“ dovaną, o kaip ypatingą staigmeną įteikti erotinių prekių parduotuvės dovanų čekį: taip jums bus drąsiau, o jūsų mylimas žmogus galės lengviau išsirinkti tai, ko geidžia širdis ir... kiti organai.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras