Kai vaikai užtinka tėvus

seksas-75686741.jpg
 
2 komentarai
Tėvams privatumas dažnai tampa užmirštu dalyku. Tik gimus vaikams tėvai praranda daug laisvo laiko ir buvimas kartu gali pasidaryti monotoniškas, o seksas, išvis retenybė. Deja, poreikiams ir pojūčiams atsispirti neįmanoma, o kai namie zuja mažieji – visada yra rizika, kad jus užtiks. Tai gana neišvengiama situacija ir tik retais atvejais tėvai išvengia gana gėdingų situacijų, kada vaikai užtinka juos vienas su kitu.

Šis straipsnis sukels būsimiems, jauniems ar jau esamiems tėveliams šypsenas, kadangi sužinosite labai juokingų ir ypatingų istorijų, kaip tėvai elgėsi, kada vaikai juos užtiko.


Mes galvojome, kad jis vaikšto per miegus


Kad truputį suprastumėte kontekstą, žinokite, kad mūsų mažasis turėjo dėl to šiokių tokių problemų. Nuo pat pirmųjų metų kada išmoko vaikščioti, jam neretai užeidavo vaikščiojimo per miegus priepuoliai. Keletą kartų kas kelis mėnesius jis vis keldavosi ir vaikščiodavo, bet dažniausiai tai trumpai pasitęsdavo ir baigdavosi. Šįkart mūsų darželinukas tiesiog įėjo į miegamąjį veiksmo metu, o mes pagalvojome, kad tai vėl nutiko... Nusprendėme, kad reikia jį kuo tyliau nuvesti atgal į miegamąjį, nes pabudęs jis labai išsigąs. Užmečiau žmonai antklodę ir ji nulydėjo jį į lovą. Veiksmą pratęsėme ir apie šį momentą negalvojome. BET. Kelios dienos po to mūsiškis prie stalo paklausė: 

„Tėti, kodėl tavo pimpiukas buvo mamytės užpakalyje?“... Nemalonu, tikrai nemalonu.


Neišgrūskite jų iš kambario


Kadangi gyvename gana dideliame name ir namie laikomės „atvirų durų politikos“, turime įprotį neuždarinėti savo kambarių durų. Šiaip tai padeda ir sukuria darną namuose, bet šiuo atveju toks dalykas įvėlė į gana nemalonią padėtį. Su vyru mylėjomės lovoje ir išgirdome vaikišką balsą sakantį: „Maaaaamaaa...“ – mūsų mažylis norėjo į tualetą, kad mamytė jį palydėtų. Vyras persigando ir šoko būsenoje nubėgo ir uždarė duris tiesiai priešais mūsų vaiką. Uždarydamas duris šūktelėjo: „Tu jau didelis berniukas, gali pasiusioti ir pats.“. Pats jis ir pasiusiojo – tiesiai prie mūsų durų, ant grindų. Iškart pradėjo verkti ir mes pasidavėme, nuotaika, deja, subjuro.


Ar galite padaryti užkandžių?


Prausiausi duše, o vaikas apačioje žaidė su draugu. Galvojau, jog esu viena, bet vyras netikėtai įsliūkino ir improvizaciniu būdu prasidėjo glamonės bei intymūs žaidimai. Man net netoptelėjo susimąstyti ar jis užrakino duris. Pasirodo – ne. Mūsų keturmetis su savo draugu drąsiai įmarširavo į vonią ir garsiai paklausė: „Ką čia darote?“, „Padedam vienas kitam nusiprausti“ – atsakiau. Jis minutėlę susimąstė ir vėl paklausė ar galėtume padaryti jam ir jo draugui po sumuštinuką. Atsakiau gerai, bet mano nuostabai jis pro dušo užuolaidą tiesiog įkišo stiklainį Nutelos, kelias riekes batono ir peilį. Moralas toks, kad visada užrakinkite duris ir pasirūpinkite užkandžiais.


„Naktipiečiai“


Visą savaitę su vyru vertėmės iš kailio, kad tik visur suspėtume, todėl šeštadienį pasiskyrėme tik sau. Vakare sumigdėme vaikus ir apačioje mėgavomės vienas kitu. Buvome visai nuogi (kadangi vaikai maži, per daug nesijaudinome) ir nusprendėme nueiti pasidaryti kažkokių užkandžių. Jis rausėsi šaldytuve, o aš priklaupiau ir pradėjau daryti jam oralinį. Už poros sekundžių pasukau galvą, o ten mažas žmogutis tiesiog žiūri man į akis. Tiesiai, tiesiai. Ačiū dievui jis buvo per mažas, kad kažką atsimintų ar suprastų, kas dedasi.


Juokai, juokai


Visa šeima atostogavome pajūryje. Tuo metu mūsų sūnums buvo 8 ir 10 metų. Vakarojome ir su vyru gėrėme vyną. Nemažai apšilome ir mūsų nuotaikos buvo puikios, vaikus pasodinome prie televizoriaus, o patys nuskubėjome į miegamąjį. Seksas buvo tiesiog puikus, toks, koks ir turėtų būti atostogų seksas. Abu buvome įsijautę ir labai aistringi. Deja, nepastebėjome kaip įėjo jaunėlis. Šis, išvydęs vaizdą nubėgo atgal į kambarį ir pranešė vyresniajam savo broliui. Pastarasis tik išgirdęs naujieną iškart nubėgo pažiūrėti. Scena tikriausiai šokiravo, kadangi abu buvome neprisidengę, o seksas buvo tikrai karštas. Vyresnėlį jau pastebėjome ir greitai viską pabaigėme. Apsirengiau ir nuskuodžiau į jų kambarį, kur jie apsimetė, jog žiūri televizorių. Jie krizeno, kol vyresnysis galų gale pasakė, jog „Tas vaizdas niekad nedings iš mano galvos.“. Mes prisipažinome, kad mums gėda, bet po kelių minučių visi juokėmės. Labai gerai, nes dabar, būdami daug vyresni jie mus vis dar dėl to erzina, o mes atšauname, kad bent turėjote progą pamatyti savo tėvus geriausioje formoje.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (2)
Dirkas, tu visiškas birkas. Iš kur tu, vaike, ištraukei savo taa fantazijas?
Iš kur vaikas naktį galėjo matyti , kad buten pimpiukas buvo užpakalyje jei net pats tamsoi išarti čiut itaikai šnekat nesamones debilai , gaila kad praleidau laika beskaitant pirmaji ir rasant komentara bergzdziai
Naujas komentaras