Kaip išsirinkti seksualius apatinius?

10magvsmodels0102d.jpg
 
4 komentarai
Renkantis seksualius apatinius reikėtų pagalvoti apie du svarbiausius aspektus: tai, kaip jie atrodo bei kaip su jais jaučiamasi. Šie drabužėliai gali būti itin seksualūs ir aistringai, degte degti ryškiom spalvom ar akį rėžti neįtikėtinu dizainu, tačiau svarbiausia, kad tuo vilkėdama moteris pati jaustųsi seksualiai ir patogiai.

Egzistuoja labai daug skirtingų kelnaičių bei liemenėlių dizainų. Dauguma iš jų yra labai patogūs, praktiški ir tinkami dėvėti kasdien. Seksualiais apatiniais moteris turėtų save puošti visada, nesvarbu, net jeigu tik ji pati žino apie tai. Net ir nematomi, jie suteikia pasitikėjimo savimi bei geidžiamumo jausmą.

Renkantis apatinius drabužius visada reikia kreipti dėmesį į kūno formas – skirtingoms figūroms skirtingi ir stiliai. Nederėtų įsigyti tokio tipo drabužių nesimatavus. Pavyzdžiui, išsirinkti tinkamą liemenėle kartais gali būti itin sudėtinga: reikia kad ji idealiai priglustų prie kūno bei įtvirtintų krūtinę. Dėl šios priežasties visada naudinga nusimanančių pardavėjų konsultacija.

Taip pat reikėtų pagalvoti apie situacijas, kuriomis seksualūs apatiniai bus dėvimi. Jeigu tokio apdaro reikia tik miegamajame, tada nereikia sukti galvos dėl tobulo prigludimo bei kaip tai atrodo po drabužiais. Tokiu atveju galima pasinerti į pamišusią vaizduotė ir išsirinkti nepraktiškų, tačiau labai seksualių aksesuarų: korsetų, keliaraiščių ar fetišo drabužių.

Tačiau, jeigu norima ypatingų apatinių, kuriuos būtų galima dėvėti ir kasdien, svarbu, kaip tai atrodo su drabužiais. Pavyzdžiui, jeigu dažniausiai dėvimi džinsai, apatines kelnaites reikėtų rinktis tokio aukščio, kad šios nelįstų virš kelnių liemens. Taip pat svarbu spalvos. Jeigu dažniausiai dėvimi šviesių pastelinių spalvų drabužiai, reikia elgtis itin atsargiai su juodais ar ryškiai raudonais apatiniais: persišviečiantys jie atrodo neskoningai.

Seksualumas siejasi su tokiomis medžiagomis, kaip satinas, šilkas ar nėriniai. Tokie drabužėliai gali ne tik nuostabiai gulti ant kūno, bet ir pati juos dėvėdama moteris jausis labai patogiai. Patenkintais liks ir oda, ir laimingasis partneris.
Reikėtų vengti sintetinių apatinių, neleidžiančių odai kvėpuoti, įkaitinančių, itin sugeriančių prakaitą. Be to, iš šios medžiagos pagaminti, ilgesnį laiko tarpą dėvint jie gali pradėti trinti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Doviliuk, tikrai geriausia be jų. ;)
bybys
o gal seksualiausiai iš vis be apatinių???... ;)
Butu dar geras straipsnis "kaip išrinkti" :)
Naujas komentaras