Kaip nešvankiai kalbėti su vaikinu? (I)

 
4 komentarai
Nesvarbu, dėl kokios priežasties norite išmokti su vaikinu kalbėtis nešvankiai. Problemos čia nėra, idėja – puiki, imkitės to.

Tačiau kaip pradėti? Kaip būti tikrai, kad neperžengsite ribos ir neatstumsite vaikino?

Kaip pradėti?

Tiksliau sakant, kaip pradėti tokiu būdu, kad mylimasis jums prakalbus nešoktų iš lovos, manydamas, jog čia kitas žmogus?

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, padėdamos partneriams lengviau priprasti prie naujojo malonumo.

Pažvelkime į jūsų draugystę nešališkai.

Ar jūsų vaikinas įpratęs apie daugelį dalykų kalbėtis atvirai ir laisvai?

Jeigu atsakymas teigiamas, geriausia išeitis – tiesiog paklausti partnerio, ar jam patiktų, jei kartkartėmis imtumėte nešvankiai kalbėti.  Žinoma, tai nereiškia, jog šį klausimą į pokalbį turite įtraukti panašiai kaip kada važiuosime apsipirkti, ar savaitgalį aplankysime tėvus...  Kai turėsite laiko atsipūsti, išeikite kartu pasivaikščioti ar tiesiog „pasikutenkite“ namuose. Kai kartu prisėsite, galite pasakyti kažką panašaus į „Brangusis, vakar prisiminiau, kaip nuostabiai pasimylėjome ir begalvojant apie tai, aš vėl truputį susijaudinau. Tai privertė mane pagalvoti apie nešvankų kalbėjimą. Ką manai, ar tau patiktų, jei kartkartėmis su tavimi kalbėčiau nepadoriai?“

Taip tarsi parodysite partneriui, jog susijaudinimą jums kelia mintys apie jį, tik norėtumėte padidinti malonumą – „įvesti“ verbalinę stimuliaciją! Jei esate komunikabilūs, neužsidarę – mylimasis jums atsakys tuo pačiu, nesijaudinkite!

Tačiau jei jūsų partneris – uždaras žmogus, jei jūs esate pernelyg drovi to paklausti, ką daryti tada? Štai keletas patarimų:

Neskubėkite. Jei anksčiau buvusi rami staiga vos jam prisiliečiant imsite šnekėti porno filmų frazėmis, vyras išsigąs.

Būkite subtili, prieikite prie to švelniai ir lėtai.

Pradėkite tai glamonių metu ar net sugalvokite tam specialų žaidimą.

Pasakykite partneriui, kaip jaučiatės, kai šis jus liečia. Pateikiame keletą pavyzdžių, galite pritaikyti tai apibūdinti savo pojūčiams:

 „Dievinu, kai lieti čia ir kai darai taip... visa tai priverčia mane jausti malonų dilgčiojimą visame kūne.“

„Tavo prisilietimai – tokie švelnūs ir lengvi. Tai mane užveda.“

Jei mylimasis nepuls drovėtis, nežiūrės į jus, tarsi ką tik būtų išaugusi antra galva, tada tęskite tai, ką pradėjote – švelniai, gal net pašnabždomis.

Tai – ypač svarbu. Nekalbėkite normaliu balsu, nerėkite.  Šnabždėkite, murmėkite – sukursite privatumo, intymumo ir artumo kupiną erdvę tik jums dviems. Tai padės vaikinui atsipalaiduoti, mėgautis ir net prisijungti prie nepadorių šnekų!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
:DDD gerai
tada loti
murkti? o jei jis nemegsta kaciu? ;)
geriausias būdas - nešvankiai murkti į ausį... :)
Naujas komentaras