Kaip nešvankiai kalbėti su vaikinu? (II)

 
2 komentarai
4 patarimai nepadorioms kalboms, kurios paįvairins jūsų draugystę.

Jei nedrįstate nešvankiai kalbėtis su partneriu, tikriausiai kažką santykiuose praleidote. Galite džiaugtis puikia draugyste, tačiau drovumas kalbėti apie intymius dalykus lemia aistros, džiaugsmo ir ugnies trūkumą. Taigi, įveikite savo kompleksus ir paįvairinkite santykius.

Galite būti klaidingai įsitikinusi, jog vyrai nevertina nešvankiai kalbančių merginų. Galite bijoti būti išjuokta, net atstumta. Tačiau taip nenutiks!Priešingai – vyrui tai bus maloni staigmena. Tyrimai rodo, kad stipriosios lyties atstovams patinka, kai jų mylimoji pradeda nepadoriai kalbėti. Paprastai tariant, tai gali pagerinti jūsų santykių kokybę.

Sunku pradėti? Bijote? Manote, jog padorios merginos taip nesielgia? Duosime jums keletą patarimų.

1. Leiskite santykiams pasiekti intymiąją fazę

Nepadarykite klaidos: niekada nepradėkite nešvankių kalbų draugystės pradžioje. Tai gali sugriauti kuriamus santykius. Nepadorūs pokalbiai priimtini tik tuomet, kai esate tikri dėl stiprių jus siejančių jausmų.

Leiskite draugystei užaugti ir sužydėti. Pažinkite vienas kitą, jauskitės patogiai kartu. Tai – puiki atmosfera efektyviam intymiam pokalbiui.

2. Pasitikėkite savimi

Galite sužlugdyti nepadoraus pašnekesio džiaugsmą rodydamas baimę ar kaltę. Kalbėkite pasitikėdamas savimi!Kaip minėjome anksčiau, vyrui tai bus – maloni staigmena. Netrukus jis ir pats pradės taip kalbėti. Suprasite, kaip puikiai paįvairinote savo draugystę!

3. Sukurkite tinkamą aplinką

Nepradėkite kalbėti nešvankiai netikėtai. Pradėkite užmegzdama lengvą gyvą humoristinį pokalbį nuošalioje romantiškoje vietoje. Įsitikinkite, jog vaikino nuotaika tinkama tam, ką numatėte. Po truputį pakreipkite pokalbį erotiškesnėmis temomis.

4. Nešvankus pokalbis telefonu

Jei esate pernelyg drovi nešvankiam pokalbiui susitikus, pabandykite taip pasikalbėti telefonu. Tai gali būti iš tiesų įdomi ir jaudinanti patirtis. Faktas, jog negalite vienas kito matyti – tik girdite seksualų šnabždesį, pavers jūsų pokalbį dar labiau žavinčiu.

Ar vis dar drovitės pradėti sekso telefonu pokalbį su vaikinu? Atsikratykite kaltės jausmo. Tai tik sustiprins jūsų draugystę, tapsite artimesni. Sugebėjimas nevaržomai nepadoriai kalbėti – įgūdis, kuris gali būti tobulinamas. Pasiskaitykite daugiau erotinių straipsnių, pasisemkite idėjų.

Jūsų pokalbio sėkmė priklauso ne tik nuo vaikino jausmų jums, bet taip pat nuo pasitikėjimo savimi pašnekesio metu, draugystės kokybės bei to, kaip ilgai jau esate kartu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
GALEJOT IR NESVANKIU ZODELLIU IDET A TO DABAR NEZINAU KAIP IR KOKIUS VARTOT NES JU NEZINAU
na kodel taip nekonkretu :)
Naujas komentaras