Kaip „pakabinti“ jaunesnę?

kaip-suzaveti-mergina.jpg
 
Svajoti apie jaunesnę moterį yra visiškai normalu. Tiek meilėje, tiek sekse amžius tėra skaičius – jis nenustato to, ką žmogus jums reiškia ir kaip jūs šalia jo jaučiatės. Kas jau kas, bet amžius tikrai yra vienas iš mažiausiai svarbių aspektų, kurie padeda išsirinkti partnerį gyvenime ar lovoje. Šis straipsnis padės vyrams, kurie nori suvilioti bei sugundyti jaunesnę už save merginą arba moterį.

Nepasirodykite gašlus ar ištvirkęs


Didžiausias įtarimas ir baimė, kurią jaunos moterys turi dėl vyresnių vyrų – tai, jog jie gali būti ištvirkę ar net iškrypę. Nors kiekvienas turime libido ir seksualinį potraukį, grabaliojimas, net ir švelnūs pliaukštelėjimai per užpakalį tikrai nėra labai pageidaujami bent jau bendravimo pradžioje. Per daug nespoksokite į ją, nesuteikite ir per daug dėmesio. Tegu ji jaučiasi pastebėta, bet nesanti jūsų taikiklyje.


Jos nori tikėti, kad jūs turite daug patirties


Vyresni vyrai dažniausiai sužavi dėl keleto skirtingų dalykų, iš kurių patys ryškiausi yra džentelmeniškumas, galia ir vyriškumas bei pastovumas. Moteris taip pat traukia galimybė pajusti didesnį malonumą lovoje, juk natūralu manyti, kad vyresnis vyras turi daugiau patirties. Net, jeigu ir nesate pats didžiausias donžuanas, pasistenkite dėl jos. Nepamirškite, jog jos malonumas svarbus lygiai tiek pat, kiek jūsų. 


Kvepalai 


Moteris traukia skanus vyriškų kvepalų aromatas. Na, o, jeigu galantiškas vyriškis yra tvarkingai apsirengęs, pasitempęs, šypsosi, maloniai elgiasi ir dar skaniai kvepia – kokių gi gali būti kalbų apie atsispyrimą... Stenkitės rinktis vyriškus kvapus – medžius (kedrą, raudonmedį), labiau švelnius dvelksmus, o ne stiprų pigų aromatą. 


Tvirtumas ir vyriškumas


Turite būti tvarkingai apsirengęs, nesielgti vaikiškai ar kaip plevėsa ir nuolat simbolizuoti ramybę bei užtikrintumą. Geriau kalbėti nedaug, bet paskaičiuotai. Juokauti užtenka retkarčiais, nebūtina kiekvienos situacijos paversti komedija, nebent tikrai pasitikite savo humoro jausmu. Jaunesnę moterį priverskite jaustis it tikrą damą. Atidarykite jai duris, pasisiūlykite pavežti namo ar palydėti tamsoje iki jos automobilio, padėkite nešti sunkų maišą ir taip toliau. Pasimatymų metu išsirinkite subtilesnes vietas, rafinuotas ir gerai įvertintas. Jeigu parodysite, kad turite skonį ir galite dėl jos sau tai leisti – ją tai tikrai sužavės. Tai gali kainuoti, tiek laiko atžvilgiu, tiek finansiškai, bet būtent „galia“ ir išskirtiniu dėmesiu vyresnis vyras dažniausiai ir pavergia moterį.


Nesinerkite dėl jos iš kailio


Svarbu bendravimo pradžioje būti tvarkingu bei maloniu, tačiau ne per daug dėmesingu. Moteris irgi neretai nori siekti vyro, todėl nebūkite per daug lipšnūs ar mieli. Laikykitės tam tikru atstumu nuo jos, kad ji imtų geisti jūsų. Jaunesnės moterys turi savo gerbėjų ratą, ypač dabartiniais socialinių medijų laikais nuo įkyrių savo amžiaus vyrų atsiriboti yra pakankamai sunku. Na, būtent dėl šios priežasties ji tikrai atkreips dėmesį į kitokį, išsilaikiusį bei sėkmingą vyrą, nes jis nesineria iš jos dėl kailio. Pradėkite tai daryti santykiams įsibėgėjus, bet ir tada negyvenkite pasaulyje su rožiniais akiniais.


Nesistenkite apsimesti jaunatvišku


Daug vyresnių vyrų galvoja, jog jiems būtina pasirodyti jaunatviškiems, kad jaunesnė moteris atkreiptų į juos dėmesį. Tai nėra tiesa, nes apsimetėliškumas niekad netraukia. Būdami savimi ir gebėdami jaustis laimingi ir patenkinti savo kailyje trauksite ją labiausiai. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras