Kaip „pakabinti“ jaunesnį?

laiminga-pora-561523a00b270.jpg
 
Nors amžius meilėje tik skaičius, bet amžiaus skirtumas neretai baugina ar net atbaido nuo kontakto su žmogumi, kuris žavi ar patinka. Šiame straipsnyje pateiksime patarimus moterims, kurios nori sugundyti arba suvilioti jaunesnį už save vyrą. Čia kalbėsime ne apie keleto metų skirtumus, tačiau apie didesnius tarpus, kada jums 30, 40 ar daugiau, o jis 10-15 ar 20 ir daugiau metų jaunesnis už jus. Iš tiesų, jeigu sieksite savo tikslo, tai bus linksmas iššūkis, tačiau jūs jį įveiksite!

Statistika yra jūsų pusėje


Jeigu galėtumėte įlysti į vyrų smegenis, tikrai pamatytumėte, kad kone visi jaunesni vyrai turi fantazijų su vyresne moterimi. Apie tai byloja ir statistika, kadangi pati populiariausia (visame pasaulyje) porno kategorija tarp vyrų yra „MILF“ (vyresnės moterys). Vyresnė moteris turi patirties, yra išsilaikiusi, žino ko nori bei vis dar atrodo pribloškiančiai. Tikriausiai būtent tas pojūtis, kad moteris gali vyrą „pamokyti“ ir parodyti kažko naujo taip ir traukia. 


Nebijokite gundyti ir provokuoti


Jūs net nežinote koks galingas jūsų flirtas. Įprastai moterys flirtuoja daug efektyviau už vyrus, tačiau vyresnėms moterims šis efektas sustiprėja net keletą kartų. Visų pirma tai netikėtumo efektas. Nors jauni vyrai apie jus galbūt ir fantazuoja, jie niekad nesitiki tapti tais „išrinktais“, kurie sulauks jūsų dėmesio. Netikėti prisilietimai, švelnus juokas bei akių kontaktas ir nekaltas flirtas atliks visą reikalingą darbą, kad jį sužavėtumėte. Provokuoti reikėtų saikingai, tačiau ne vulgariai. Tie patys prisilietimai, kokių nors frazių leptelėjimai, gilios iškirptės ir kiti panašūs triukai padės sugundyti.


Nebijokite būti šiek tiek valdinga


Tačiau tuo pat metu leiskite jam pajausti, kad jis yra ypatingas. Taip pat nereikėtų būti pikčiurna ir daug skųstis dėl jo jaunatviško elgesio. Juk jūs norite būti jo partnere arba meiluže, o ne motina. Tačiau kai kalbame apie lovos reikalus arba įprastą kasdienį laiką kartu – imkitės iniciatyvos. Nepalikite visko spręsti jam, nes jauni vyrai dažniausiai nėra tokie geri planuotojai, jiems tinka ir kompiuteriniai žaidimai ar kažkas panašaus. Stenkitės rodyti savo gerąsias savybes ir pamaloninti jį savo dėmesiu bei planais.


Turėsite parodyti, kad nesate nuoboda


Nereikėtų su juo vaikščioti į operą ar teatrą vien dėl to, jog jums tai patinka. Reikės bent šiek tiek spontaniškumo. Naktiniai pasivaikščiojimai, bučiniai netikėčiausiose vietose, kartkartėmis išėjimas į klubą ir barą – visa tai susidės į bendrą vaizdą, kuris vyrui rodys, jog nesate nuobodi. Būtent todėl ir pirmo susitikimo metu arba kada ieškote jaunesnio „grobio“, nebloga vieta bus klubas arba baras. Tokiu atveju vyras matys, jog esate energinga ir pilna moteriškumo, todėl norės su jumis kuo daugiau būti.


Patirtis – privalumas


Jūsų patirtis yra privalumas bei dalykas, apie kurį jis nori sužinoti kuo daugiau. Kaip jūs bučiuojatės, kaip naudojatės jo ir savo kūnu – visa tai nuolat knibžda jaunesnio vyro galvoje. Žinokite, jog tai yra privalumas ir siekiamybė, todėl išnaudokite tai, kaip vieną pagrindinių savo ginklų.


Kūno kalba


Kūno kalba labai svarbus aspektas flirte. Vyresnei moteriai į šį dalyką verta kreipti dėmesį, kadangi tai svarbu siekiant atkreipti jo dėmesį. Jaunesnis vyras jus pastebės, jeigu į jį žiūrėsite, palaikysite nemenką akių kontaktą, galbūt pamerksite akį ar pati prieisite. Svarbu, jog žinotumėte, kad turite tikrai nemažai šarmo ir savimi pasitikėkite. Bet kuris šaunus jaunas vyras labai džiaugsis, jeigu parodysite jam dėmesį.


Praeitis – kuo mažiau tuo geriau


Pokalbio metu neminėkite savo skyrybų, praeitų meilužių, vaikų, problemų su sveikata ar kitų su amžiumi ateinančių problemų. Deja, bet tai tikrai gali atbaidyti. Nors realybė yra tokia, su ja žmogų reikia supažindinti tada, kada jis jau tampa jūsų pora arba artimu žmogumi. O šiaip stenkitės žvelgti į ateitį, o ne į praeitį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras