Kaip „pakabinti“ vyresnę?

jaunas-vyras-vyresne-moteris-santykiai-romantika-5br-61977315.jpg
 
4 komentarai
Vyresnės moterys yra turbūt kiekvieno vyro fantazija. Dauguma svajoja bent vieną naktį praleisti su karšta, vyresne moterimi, kuri tiesiog žino,` kaip ir ką daryti. Pasiekusios savo seksualinį piką, savarankiškos bei savimi pasitikinčios moterys negali netraukti. Tačiau kaip jas suvilioti ir įsitempti į lovą ar pradėti ilgalaikius santykius? Vadovausitės šiomis taisyklėmis ir sužinosite.

Pasitikėkite savimi


Jokia vyro savybė labiau nežavi moterų už pasitikėjimą savimi. Deja, daug kas sumaišo pasitikėjimą savimi su tiesmukiška arogancija, o tai – tikrai nežavu ir turi visiškai priešingą – atgrasų efektą. Kadangi vyresnės moterys žino apie gyvenimiškus bei kasdienius sunkumus daugiau nei jūs – jas tikrai sužavės vyriškis, ant kurio kaktos tiesiog parašyta, kad jis gali tuos sunkumus įveikti. Jeigu net ir nesijaučiate labai pasitikintis savimi, stenkitės sukurti tokį įspūdį. Komplimentai – žavu ir smagu, tačiau nesistenkite jos užgožti ir užversti kalnu gražių žodžių. Žavėkite subtiliu vyriškumu bei vyriškais atspalviais, o ne ryškiomis spalvomis.


Džentelmeniškumas bei kitoks laisvalaikis


Jeigu moteris yra vyresnė už jus, manykite, jog ji šiek tiek senamadiška. Na, o džentelmeniškumas, jeigu ir atrodo senamadiškas – tikrai veikia. Visad praleiskite ir atidarykite jai duris, pasisiūlykite užleisti vietą arba pakabinkite jos paltą. Kaip sakoma, jeigu būsite džentelmenas gatvėje, bet žvėris lovoje – net ir vyresnės moterys dėl jūsų alps. Taip pat svarbu, jog nevėluotumėte, rengtumėtės subtiliai, bet elegantiškai. Plėšyti džinsai ir megztiniai su užrašais čia tikriausiai netiks, geriau rinkitės vienspalvius bei kokybiškus apdarus. Tai parodys, kad jūs „susitupėjęs“, vyriškas ir nesivaikote madų. 


Jūsų jaunas amžius gali būti privalumas


Jaunas kūnas, plati šypsena iki ausų bei gyvenimo nesugadintas požiūris į aplinką yra jūsų didžiausi ginklai. Nesidrovėkite to, kad jūsų kūnas traukia vyresnę moterį. Būkite energingi ir dėmesį sutelkite į savo stipriąsias, o ne silpnąsias puses. Nekalbėkite apie patirties stoką, tai gali sumažinti jos susidomėjimą, tačiau ir nepersigirkite savo patirtimis. Geriausias ir įdomiausias vyras yra tas, kurį gaubia subtili paslaptis. Džiaukitės savo amžiumi ir visad turėkite pasislėpę kozirį rankovėje.


Atvirumas


Vyresnės moterys daug dažniau gali be jokio vargo mėgautis vien fiziniais malonumais. Jos neįžvelgs problemų platoniškuose arba meilužiškuose santykiuose. Su jaunesnėmis moterimis tokius ryšius palaikyti sunku, kadangi tokiame amžiuje dažnai vyksta meilės, o ne kūniškų malonumų paieškos. Tad turite nuspręsti ko norite iš vyresnės moters, kurią bandote suvilioti, ar ilgalaikių santykių ar tiesiog gero sekso. Prisipažinkite, jog ji jus traukia ir, kad norite jos dabar. Vyresniame amžiuje moterys nori žinoti vyro intencijas, jos pavargsta nuo neaiškumo. Jeigu tinkamai sužaisite kortomis, viskas eisis kaip per sviestą.


Galite imtis iniciatyvos


Vyras turi būti labiau dominuojantis. Nebijokite imtis iniciatyvos santykiuose ir lovoje. Nors pastarajame aspekte ji tikriausiai turi daugiau patirties, moterys alpsta nuo galimybės atsidurti vyro glėbyje. Jeigu būsite tvirti ir vyriški, žinosite ko norite ir to sieksite – viskas pavyks tikrai sklandžiai. Na, o kai ji norės perimti vadeles į savo rankas – nesipriešinkite.  

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Mane traukia vyresnės, tas motriškas subrendęs žavesys... ech :)
Vyresne tai ne per pus didesne. Gerai kai isvis yra ka apkabint, o kaip, jau kazkaip :]
Be klaustukų..
Visada traukė vyresnės ????
Naujas komentaras