Kaip „pakabinti“ vyresnį?

file59295015_b60cf0d9.jpg
 
Meilėje amžius tėra skaičius. Kas iš tikro svarbu – kaip žmogus jaučiasi viduje ir ką jam reiškia mylimas žmogus. Joks amžiaus skirtumas neprivalo turėti įtakos tam, ką pamilsite ir su kuo norėsite būti. Kaip ir meilė taip ir fizinė trauka – ją galite jausti žmogui nepriklausomai nuo jo socialinio statuso, ūgio, svorio taip pat ir amžiaus. Šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais moterims, kurios nori „pakabinti“ vyresnį vyrą. Gi žinote kaip sakoma – vynas su amžiumi tik gerėja.

Būkite drąsi ir siekite tikslo


Kadangi įprastai amžius atrodo kaip didžiausias stabdis bei trukdis siekiant ryšio su kitu žmogumi, bent trumpam turėsite tai ignoruoti. Norėdama patraukti vyresnio vyro dėmesį turite būti drąsi ir nebijoti užmegzti ryšį. Kadangi žmonės (bent jau didžiąja dalimi) bendrauja su panašaus amžiaus asmenimis, jūs, būdama jaunesne, iškart išsiskirsite iš minios. Pasižiūrėkite kiek daug yra laimingų bei sėkmingų porų, kuriose vyras gerokai vyresnis už moterį. Tačiau, jeigu jūsų tikslas ne šeima, o tiesiog seksas arba flirtas, patarimas išlieka gana panašus.


Jo vyresnis amžius nesuteikia jam viršenybės


Galbūt baiminsitės, jog vyresnis žmogus turi daugiau patirties bei gyvenimiško išmanymo. Stengsitės su juo sutikti, priimsite jo tiesas ir taip toliau. To būti neprivalo, kadangi kaip jau minėjome – amžius tėra tik skaičius. Nebūtina nusileisti ir palikti visas vadeles vyresnio vyro rankose. Jeigu jūs norite santykių, leiskite jam apie tai žinoti, neslėpkite nieko, kaip ir jis neturėtų nieko slėpti nuo jūsų. Partnerystėje svarbu lygiavertiškumas, todėl jūs ir jis turėtumėte turėti vienodas teises bei pareigas.


Nėra jokių garantijų apie jo „patirtį“


Daug moterų, ypač jaunesniame amžiuje galvoja, jog vyresni vyrai moka mylėtis daug geriau. Tai nėra tiesa. Nors statistika rodo, kad maždaug 30-45 metų amžiaus vyrai geriausiai suvaldo ankstyvą ejakuliaciją tai tikrai nereiškia, kad kiekvienas tokio amžiaus vyras bus sekso dievas. Sekse svarbu ir chemija tarp dviejų partnerių tarp nesvarbu kokio dydžio jo penis ar koks geras jis meilužis, jeigu jūs vienas su kitu „nelimpate“ – seksas irgi neturėtų būti labai geras.


Socialiniai tinklai nėra pati geriausia mintis


Kuo žmogus vyresnis, tuo labiau jis vertina realias ir nedirbtines patirtis. Socialiniai tinklai yra vienas iš tų dalykų, kuo vyresni žmonės skiriasi nuo jaunesnių. Kol pastarieji dažnai fotografuojasi, viską praneša draugams ir nuolat susirašinėja, vyresni tuo užsiima daug rečiau. Su amžiumi norisi subtilių ir nesuvaidintų emocijų, o pati socialinių medijų idėja tam prieštarauja. Be to jiems nėra tiek svarbu ar jūsų nuotraukos renka daug „like“ ar užsidėjote draugystės statusą ant Facebook sienos. Vyresniems dažniau svarbu realus ryšys, todėl ties tuo ir susikoncentruokite.


Panaudokite savo privalumus


Jūs jaunesnė ir turite galybę ginklų savo arsenale. Pradėkime nuo jūsų jaunatviškumo ir energijos. Šypsena, juokas ir neužgožtas moteriškumas bei susikaustymo nebuvimas labai traukia vyrus, ypač vyresnius. Jeigu moteris jauna, jaunesnė už vyrą, tačiau atrodo žydinti, joks vyras neatsispirs jos kerams. Taip pat nepamirškite apie garderobo ypatumus. Sijonai, suknelės, iškirptės ir bet kokia galimybė pabrėžti jauno kūno linijas ir formas bus labai teigiamai priimta. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras