Kaip pasimylėti lėktuve?

 
1 komentaras
Ar esate pasirengę išskleisti sparnus ir pakilti į svaiginantį aukštį? Nors seksas lėktuve ir nėra visiškai legalu, daugybė žmonių svajoja pasimylėti skrydžio metu ir įstoti į “Mile High” klubą. Pateikiame keletą patarimų, jei vis dėlto pasiryšite šiai avantiūrai.

1. Naktiniai skrydžiai yra puiki proga įstoti į “Mile High” klubą

Dauguma keleivių nakties metu miega ir nė negalvoja lankytis tualete. Be to, nakties metu jis bus švariausias (kaip ten bebūtų, jis vis tiek nebus pats švariausias).

2. Būtina tinkamai pasirinkti laiką

Jei skrendate ne naktiniu skrydžiu, palaukite, kol skrydžio palydovai pradės tiekti gėrimus ir judės link lėktuvo galo. Dažniausiai jie pradeda lėktuvo priekyje, o žmonės šiuo metu retai naudojasi tualetais.

3. Stovėjimas yra vienintelis pasirinkimas, nebent jūs norite sėsti ant šlykštaus unitazo arba klauptis ant nešvarių grindų

Geriausia būtų moteriai veidu atsisukti į duris ir susidėti rankas virš galvos. Vyras gali stovėti už jos, patraukti žemyn jos kelnaites ir atsisegti savo kelnių užtrauktuką, tad drabužiai taip ir nepalies grindų.

4. Paprašykite papildomų antklodžių ir naudokitės tuščiomis kėdėmis

Kol vyras snaudžia atsirėmęs į langą, moteris gali padėti galvą į jo sterblę. Galite apsimesti, kad miegate ir užsitraukti antklodę ant galvos (daug kas taip daro, kad pasislėptų nuo šviesos). Nėra numatyta, kokia sekso rūšimi turite užsiiminėti, kad įstotumėte į klubą.

5. Būkite atsargūs įeidami ir išeidami iš tualeto

Eikite po vieną. Jei jus pagaus, tiesiog pasakykite, kad vienas iš jūsų jautėsi blogai, todėl buvo galima išgirsti triukšmą. Arba galite suversti kaltę verkiančiam vaikui.

6. Veikite greitai

Daugiau nei 15 minučių ir jūs sukelsite įtarimą. Ir būkite pasirengę atsiskirti, jei jus užtiktų. Juk mažiausiai norite, kad vyrui nepavyktų laiku paslėpti savo daikčiuko.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
lektuvo wc toks ankstas, jei jau prispaude reikalas, geriau pana tegul ant keliu priklaupia
Naujas komentaras