Kaip suvilioti moterį vienos nakties nuotykiui?

 
1 komentaras
Nieko blogo, jei gyvenime trokšti daugiau sekso – tai ne tik smagi, bet ir dažnai sveikatai naudinga veikla. Sakysite, skamba tarsi užkietėjusio šovinisto – kiaulės kalba, tačiau tai tik žmogaus prigimtis. Mes, vyrai, turime natūralų instinktą „sėti“ savo sėklą. Tol, kol prisimeni, jog seksas privalo būti saugus, o partnerė – nusiteikusi intymiam nuotykiui, nematau šiame reikale nieko blogo. Būdamas jaunesnis, kartais miegodavau net su keliomis moterimis per naktį. Dabar tempai sulėtėjo, tačiau aš vis dar labai myliu dailiosios lyties atstoves, tiksliau – buvimą su jomis. Žinoma, ne visada lengva rasti moterį vienos nakties nuotykiui, tai daryti sėkmingai išmokau tik besibaigiant studentavimo metams. Taigi, jeigu esi jaunas ir nori išmokti, kaip suvilioti merginą vienos nakties nuotykiui – gali tai padaryti. Ir tame nėra nieko blogo, tu bent jau žinai, ko nori ir to sieki.

Kaip rasti merginą seksualiniam nuotykiui

Svarbiausia santykiams be įsipareigojimų moters ieškoti ten, kur ir ji gali ieškoti jūsų. Praeityje tai iš esmės buvo barai, skelbimai, įvairūs diskusiniai forumai. Šiandien, žinant kaip tai padaryti, moterį vienai nakčiai rasti galima beveik bet kur.

Kaip bebūtų, jeigu skaitote šį straipsnį, ko gero, negalite pasigirti dideliu populiarumu tarp dailiosios lyties atstovių. Taigi, pradėkime nuo lengvesnių būdų.

Neturint „kabinimo“ įgūdžių, geriausia išeitis – pažintys suaugusiems internetu. Nekalbame apie portalus, padedančius susirasti idealus atitinkantį partnerį  draugystei – juose užsiregistravusios moterys ieško ilgalaikių santykių. Norėdami rasti moterį tiesiog nuotykiui, ieškokite sekso pažintyse, pavyzdžiui, pažintys suaugusiems. Šioje svetainėje galite rasti tiek ieškančių sekso trise, tiek orgijų ar paprasto intymumo. Žinoma, daugybė narių ieško ir tikrų santykių, tačiau sekso ieškotojų procentas čia didesnis nei daugelyje kitų portalų.

Pirmiausia, svarbu, kad tu jai patiktum

Nesvarbu, kokioje svetainėje užsiregistravote, supraskite, jog visų pirma turite patraukti vienas kitą, susižavėti – tik tada įmanomi seksualiniai santykiai. Nebent ieškote prostitutės – tada moters susižavėjimas jumis nebūtinas, bet apie šią išimtį daug nekalbėsime.
Taigi, ką galite padaryti, kad patiktumėte dailiosios lyties atstovėms jau dabar?

Pirmiausia, net bendraudamas internetu privalote spinduliuoti pasitikėjimu savimi. Užtikrinkite, kad moterys žino, kas esate bei ko trokštate. Jokiu būdu neprašykite, nemaldaukite sekso arba susitikimo. Tiesiog valdykite pokalbį, būkite už jį tarsi atsakingi – tokiose svetainėje sekso ieškančioms moterims svarbu, kad vyras gebėtų valdyti situaciją, būtų atsakingas. Apskritai, pasitikėjimas savimi – svarbi savybė net kasdienėje veikloje, tad kuo anksčiau to išmoksite, tuo paprastesnis bus gyvenimas. Beje, neperlenkite lazdos – pasitikėjimas neturi užgožti žmogiškumo, vyriškumo ir kitų savybių.

Kitas žingsnis: tapkite tuo geruoju vyruku, kuris atvyko jos išgelbėti. Minėtose svetainėse nuotykių ieškančios merginos dažnai yra išgyvenusios nelaimingą meilę ir laukia, kol atsiras Žavingasis Princas ir jas išgelbės. Taigi, būkite malonus, domėkitės tuo, ką ji kalba. Nustebsite, kaip stipriai atsipirkti gali tiesiog parodytas susidomėjimas, išklausymas, daugiau laiko skyrimas! Taip, tai galioja net pažinčių svetainėse.

Taip pat, įsitikinkite, jog jūsų internetinis profilis yra patrauklus. 90 procentų vyrų nesulaukia dailiosios lyties atstovių atsakymų internetinėse pažintyse vien dėl to, jog apie save užpildė tik dalį anketos. Galvokite, kad internetinis profilis – tai pirmasis kontaktas bet kokioje socialinėje svetainėje. Pagalvokite: jeigu sutiktumėte moterį bare, ką su ja kalbėtumėte? Juk norėtumėte parodyti save iš geriausios pusės, sudaryti puikų įspūdį, tiesa? Šiuo atveju visas tas pastangas skirkite anketos redagavimui – būtent ji ir sudarys lemtingą pirmą įspūdį.

Galiausiai – kaip „priversti“ merginą trokšti su jumis pasimylėti

Jeigu viską darėte teisingai, neturėtų kilti problemų. Internetinėse pažintyse rašydami toms, kurios ieško sekso, jau turėsite pusę pergalės. Taigi, dar keletas patarimų:

Kad ir ką darote, neskubėkite ir neskubinkite moters, nedarykite jai spaudimo, neprašykite ir nemaldaukite keliauti su jumis į miegamąjį. Tokie dalykai tik sukels priešingą efektą. Neskubėkite, sekite jos elgesį ir žinosite, kada moteris pasiruošusi pereiti į kitą lygmenį. Tai gali būti anksčiau ar vėliau, bet jei susipažinote sekso pažinčių svetainėje – ko gero, bus anksčiau. Tokios dailiosios lyties atstovės žino, ko nori – sekso. Taigi, jeigu norite turėti daugiau šansų sėkmei, bent kol pradedate – ieškokite moterų specialiose svetainėse. Beje, truputis romantikos, ko gero, niekada nepamaišys  - uždekite žvakes, pasiruoškite šampano... Tai tik padidins jūsų šansus!

Paskutinis ir tikriausiai svarbiausias patarimas – elkitės su ja kaip su moterimi, dama ir ji bus jūsų. Paprasta, tačiau iš tiesų veikia.
Pasiruoškite nuotykiams, nebijokite, jei ne visada pasiseks ir mėgaukitės saugia meile be įsipareigojimų!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
:D linksmuolis... prie ko cia neskubeti? yra moteru kurios nori "greitai" visko!!! yra ir "is leto" norinciu. Su visais kitais patarimais tas pat, kiekvienu atveju reikia elgtis skirtingai! vienintelis dalykas kuris tikrai patinka moterims yra demesys!!! vienintele taisykle "kabinant" mergina:)
Naujas komentaras