Kaip suvilioti savo viršininką?

file54459665_c868e29d.jpg
 
Kartais pagarba grįsti darbiniai santykiai su viršininku gali peraugti ir į kur kas daugiau – užgimusią simpatiją. Tokie santykiai yra labai rizikingi, kadangi gali susilaukti nemalonių apkalbų bei žvilgsnių iš kolegų, o nepasisekimo atveju galima net prarasti darbą.

Kaip bebūtų, jei visgi jaučiate, jog jūsų viršininkas – tas išrinktasis, jums skirtas žmogus, nieko nelaukite ir imkitės čia aprašyto veiksmų plano, padėsiančio jį greitai suvilioti. 


Gundanti apranga


Seniai žinomas faktas, jog vyrai myli akimis, todėl pasirūpinkite, jog viršininkas atkreiptų į jus dėmesį. Jei turite dailias kojas ar užpakaliuką, išryškinkite juos ir darbinei aprangai rinkitės aptemptus sijonus aukščiau kelių bei aukštakulnius. Nepamirškite ir viršutinės dalies - oficialūs marškinukai gali būti ir labai gundantys, jei juos prasisegsite ar išsirinksite jau su iškirpte, išryškinančia jūsų krūtinę. Patikėkite, joks vyras šiam derinukui atsispirti negalėtų! Tik svarbiausia neperspauskite ir neatrodykite per daug vulgariai.


Flirtuokite


Flirtas – tai vienas pirmųjų signalų, leidžiančių suvokti, jog kažkam jaučiate simpatiją. Kai liksite dviese su savo viršininku, nebijokite flirtuoti, stenkitės palaikyti akių kontaktą bei, pasitaikius progai, tarsi visai netyčiomis prilieskite jo ranką ar koją. Būkite maloni, daug šypsokitės bei juokitės – tai vyrus moteryje visada labai žavi. 


Atvykite į darbą anksčiau, o išvykite kartu su viršininku


Atvykimas į darbą anksčiau, o išvykimas vėliau ne tik parodo jūsų pareigingumą, atsakingumą bei norą dirbti, kas viršininkui tikrai paliks įspūdį, bet ir leis daugiau laiko praleisti su juo. Vėlyvas darbas su viršininku – tai puiki galimybė pradėti nekaltą flirtą, taip pat tai siųs signalą, jog esate laisva ir nepriklausoma moteris. Siekite tam tikrų darbo tikslų, kuo geresnių rezultatų - taip viršininko akyse atrodysite ir gera kolega, ir įdomus žmogus, su kuriuo norėsis bendrauti, aptarti daugybę klausimų bei kurio nuomonė ar patarimas turės sveriamą balsą. 


Klausykitės


Kai kalba pasisuka apie darbą arba vyrą dominančius dalykus, kartais būna net sunku patikėti, kiek jie turi ko papasakoti. Būtent dėl to išnaudokite šią nišą ir, kai viršininkas įnirtingai pasakos kažką šiomis temomis, stenkitės jo išklausyti, pritariamai palinksėti galva tam, kad jis jaustų jūsų pritarimą ir susidomėjimą jam svarbiais klausimais. Taip pat nepamirškite pasakyti keletą komplimentų, susijusių su jo išsilavinimu, žiniomis ar puikiu požiūriu, domėkitės viskuo, ką jis jums sako. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras