Kaip tinkamai padaryti "nude" asmenukę

selfiukes.JPG
 
Asmenukes daryti lengva, madinga ir nesudėtinga, tačiau ar turite savęs nuogos ar nuogo “selfies”? Kaip padaryti tinkamą erotinę asmenukę, kurią būtų ne gėda nusiųsti antrajai pusei? Pasinaudokite naudingais patarimais.


1. Nusirengti iš anksto

Nuogai asmenukei reikia šiek tiek pasiruošti. Nepulkite savęs fotografuoti vos tik nusimetus drabužius. Kelnaitės ir liemenėlė gali palikti rėžius ant kūno, tad pusvalandį prieš fotosesiją pabūkite be drabužių, jog neliktų pėdsakų!

2. Natūralus apšvietimas

“Nude selfies” nenaudokite dirbtinio apšvietimo. Šviesa, sklindanti nuo lango per dienines užuolaidas ar žaliuzes bus idealus variantas. Natūrali minkšta šviesa pabrėš sveiką odos grožį ir nesukurs nenatūralių atspalvių. 
 
3. Apšvietimas pilkai asmenukei

Nuogas kūnas neatrodys gerai jei šviesa  kris iš viršaus. Jei darant nespalvotą asmenukę šviesa kris iš viršaus, bus sukurtas nenatūralus šešėlis palei nosį, krūtis ir kitas kūno dalis. Bus geriausia jei pilkai asmenukei pasirinksite didesnį šviesos šaltinį, kuris apimtų daugiau jūsų kūno. 

4. Tinkamo fono pasirinkimas

Net ir tobulas kūnas neišgelbės asmenukės jei bus pasirinktas netinkamas fonas. Purvina vonia, veidrodis, tualetas, netvarkingas kambarys ar virtuvė greičiausiai sugadins jūsų asmenukę. Venkite įvairių dalykų, kurie galėtų išsiskirti iš aplinkos fono.


5. Geriau stovėti

Kūnas atrodys gražiau jei stovėsite.  Jei fotografijoje  sėdėsite arba gulėsite, rizikuojate asmenukėje atrodyti storesnė, nes kūnas bus kiek suplotas. Geriau fotografuokitės atsistojus. 


6. Asmenukės kampas

Fotografuojantis šiek tie pasisukite į dešinę. Fotografuojantis tokiu kampu nuotraukoje atrodysite lieknesnė. Vyrai darydami asmenukę gali save fotografuoti  iš apačios. Tokia nuotrauka atskleis vyro jėgą ir didybę. 


 

7. Asmenukė ir lytiniai organai

Nude fotografija dar nereiškia, kad nuotraukoje turėtų matytis lytiniai organai. Nuotrauka bus kur kas įdomesnė jei intymią vietelę šiek tiek pridengsite. Kita vertus, pridengtos kitos kūno dalys ir atvira pati intymiausia vietelė sukurs dar kitokią nuotaiką!


8. Asmenukių skaičius

Daryti nuogą asmenukę – tikras menas. Negailėkite kadrų. Bus lengviau jei galėsite rinktis iš kelių galimų variantų. 


Išdrįskite padaryti savęs nuogos ar nuogo nuotraukų ir nusiųskite ją jus dominančiam žmogui! Tai vienas nuostabiausių sekso žaidimų.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras