Kalėdinės erotikos magija: dalinkitės žaismingomis staigmenomis su visais!

Christmas-Gift-Exchange-3.jpg
 
Erotinės dovanos, suvenyrų forma gali ir neturėti konkrečios paskirties, tačiau tokia dovanėlė gerokai pakels nuotaiką ir suteiks daugiau džiaugsmo nei nuspėjama įprasta dovana. O ką jau bekalbėti apie rimtesnį sekso žaisliuką įteiktą mylimam žmogui. Ką, kam dovanoti? Visiems, o ypač per šventes!

Erotiška dovanėlė Kalėdų proga gali tapti tikru ilgalaikiu stebuklu. Jos padės palaikyti draugiškus ir nuoširdžius ryšius su kolegomis, bosu, o į asmeninius santykius atneš daugiau naujovių, intrigų ir paslapties.

 

DOVANA viršininkui ar kolegai

Dažniausiai kiekvienoje darbovietėje yra priimta keistis dovanomis tarp kolegų, o papildoma įteikta dovanėlė vadovui, leis jumyse įžvelgti kūrybiškos ir drąsios asmenybės atspindį. Juk šiuos bruožus vertina kiekvienas darbdavys. Taigi, jei nutarėte žaismingai pasveikinti bosą ar kolegas, puikiai tiks šios dovanos iš erotinių suvenyrų kategorijos. Dėl viso pikto, pasufleruojame ir keletą galimų poteksčių:

Seksuali pelė kompiuteriui. Kad darbas teiktų dar daugiau džiaugsmo ,o degantiesms pasiūlymams būtų neįmanoma pasakyti Ne.
 


Laikrodis žadintuvas Aimanos. Kad į biurą visada ateitumėte laiku ir tik su šypsena bei  pačiomis geriausiomis emocijomis!
 Erotiškas puodelis, kad niekada netektų gerti atšalusios kavos ar arbatos! Prie tokios dovanėlės taip pat tiks padovanoti kokybiškos kavos ar gražiai supakuotų arbatžolių.
 

Sutuoktinių DOVANOS

Tarp įsimylėjėlių ar sutuoktinių kada nors ateina laikas, kai norisi “sušilti” ir suteikti santykiams daugiau  įvairovės. Tačiau ar dovana neįžeis jūsų partnerio ar partnerės, geriausiai žinote tik jūs. 

Jeigu jau ilgą laiką esate kartu ir tarp jūsų nėra neleistinų, nepatogių temų, erotiška dovana iš sekso žaisliukų maloniai nustebins ją. Savo mylimąją tikrai nudžiuginsite kokybišku vibratoriumi, dildo ar masažuokliu. Jei manote, kad jūsų antroji pusė nenorėtų tokios tiesmukos dovanos, galite šiek tiek pagudrauti. Įteikite jai lūpų dažus– vibratorių. Staigmenos ir netikėtumo efektas, garantuotas! 
 

Jei esate moteris ir ieškote dovanos sutuoktiniui, galite jam dovanoti prostatos masažuoklį ar  vibratorių, skirtą abiems. O galbūt jūsų mylimasis labai mėgsta vandens procedūras, tada drąsiai dovanokite vandeniui atsparius vyriškus sekso žaislus.


 

Atminkite, prieš įteikdami dovaną ne tik ją  supakuokite, bet ir  nepatingėkite sukurti tinkamos atmosferos. Muzikinis fonas, žvakių šviesa, mirksinčios giriliandos, taurė  mėgstamo gėrimo, švelnus apkabinimas ir kvietimas lėtam šokiui, nieko banalaus. Įteikta dovana su tokiomis pastangomis, tikrai  bus įvertinta…
 

DOVANA naujai draugei

Jei norite nustebinti ir nudžiuginti kažkuo ypatingu savo merginą, tačiau jūsų santykiai nėra tiek pažengę ,  kad dovanotumėte vibratorių, puiki dovana jai -  erotiškas apatinis trikotažas. Ji tokį jūsų gestą įvertins ir priims kaip dera. Jei merginai dovanojate tokias dovanas,  vadinasi ją laikote seksualia, geidžiama moterimi ir norite rimtų bei įpareigojančių santykių. Juk dovanų, o ypač tokių, tikrai nedovanojate bet kam.Kokį apatinį trikotažą pasirinkti? Moterys šiuo klausimu nesudvejos, tačiau vyrui, ši užduotis gali būti gana sunki. Svarbiausia, kad apatinis trikotažas atitiktų jūsų  damos asmenybę. Jei ji yra žaisminga ir vėjavaikiška, drąsiai dovanokite nėriniuotus apatinius. Skoningas ir rimtas damas nudžiuginsite šilkiniai naktinukais, tačiau greičiausiai neprašausite jei prie jų pridėsite ir erotiškas kelnaites su juostele. Drąsias, veržlias ir nieko nebijančias moterims maloniai nustebinsite katės kostiumu ar peršviečiamais naktinukais.
 

Erotiškos dovanos JAM

Jei nežinote ką padovanoti savo partneriui, tačiau norite įteikti originalią ir jausmingą dovanėlę, tikrai jį nudžiuginsite jausmingu masažu. Šiam masažui naudokite specialias masažui skirtas aliejaus žvakes. Šios žvakės padės sukurti jaukią ir romantišką atmosferą ir pripildys patalpas vanillės, čili, apelsinų,  ylang ylang aromatais. Taip pat jausmingam masažui galite rinktis ir karšto masažo širdeles.  Šios širdys pripildytos jausmingo masažo aliejumi, o jų viduje yra šilumos aktyvatorius, kuris leis lepintis šildančiais prisilietimais.

Taip pat puiki dovana Jam - erotiškų prekių rinkinukas. Sukomplektuokite rinkinį pati. Į jį būtinai įtraukite prezervatyvus su jūsų mylimojo vardu, vibro žiedą, stimuliuojantį kremą. Tokia dovanėlė atneš naujų įspūdžių ne tik jam, bet ir Jums. Jeigu norite savo brangiajam įteikti  šį tą rimtesnio, drąsiai galite rinktis ir sekso žaisliukus, tačiau venkite tokių dviprasmiškų dovanų kaip sekso lėlė, masturbatorius ar varpos pompa. Tokios staigmenos gali ne juokais  įžeisti mylimąjį. Tačiau neapsiriksite jeigu padovanosite jam prostatos masažuoklį. Šia dovanėle parodysite, kad jums rūpi ne tik bendri malonumai, bet ir vyro sveikata. 

Puiki dovana JAM gali būti abiems partneriams skirti sekso žaislai.  Drąsiai dovanokite porų vibratorių ar BDSM žaisliukų rinkinį. Tokios dovanos gali tapti nuostabia užuomina, kad jūs trokštate patirti laimę kartu ir nesate abejinga naujiems, neįprastiems dalykams. 
 

Atsižvelgdami į santykių statusą ir tai, kokie ryšiai jus sieja, Jūs tikrai išrinksite tinkamą dovaną savo draugui ar draugei, vyrui ar žmonai, kolegai ar bosui. Svarbiausia, kad dovana neverstų nepatogiai jaustis dovanos gavėjo ir paties jūsų. Na, nebent truputį.


Padovanokite savo artimiesiems mažą ir žaismingą Kalėdų stebuklą!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras