Karščiausi savaitgalio renginiai (08.13 - 08.14)

 
1 komentaras
Seksualiausių vakarėlių gidas.

Rugpjūčio 13 d.

„Sweet & Sexy“
„Pop star bar“, Kaunas

Dj‘s: Funky M, Karalius (RyRalio), Modaco (Pop star bar).
Įėjimas: Iki 23:00 – 10 Lt, su sms – 15 Lt, kitiems – 20 Lt.

Rugpjūčio 14 d.

„Dancer‘s Paradise“
„Black Pearl Lounge bar“, Kaunas

Organizatorių žodis: „Šokis - tai išraiška judesiu. Žmonės išreiškia emocijas, jausmus, nuotaikas ir dar daugybę dalyku pasitelkdami savo kūną į pagalbą. Tad Tu privalėsi mums parodyti tai, ką ilgai slėpei savo viduje. Mes spėjam, kas tikrasis vakarėlių liūtas. Kad šokių aikštelėje netrūktų judesio pasirūpins tikras pulto riteris DJ Aiwa. Spėjęs per savo karjerą užkaitinti daugybę šokių aikštelių jis ruošią tikrą atominę bombą vakarėliui „Dancers Paradise“.
Įėjimas: Pirmiems 200 žmonių nemokamas, kitiems – 10 Lt.

„Last Summer Sex“
„BarBar’a“, Kaunas

Organozatorių žodis: „Paskutinis erotiškas vasaros pašėliojimas. Daug aistrų, daug seksualių kūnų.
Tai viskas, ką turi žinoti, nes visą kitą sužinosi atėjęs į koktelių barą „BarBar‘a“. Tavęs lauks ne tik „Gelbėtojų šou“ vyrukai, bet ir aistringosios „Gelbėtojų šou“ merginos.
Galbūt paragausi vasariško kokteilio nuo geidžiamos moters kūno ar sulauksi karštų vyro glamonių.
„Last Summer Sex” – tai labiausiai išdykusi vasaros naktis“.

„Pussy cats party“
„Pramogų bankas“, Vilnius

Organizatorių žodis: „Subalansuota moterims, bet patiks ir vyrams: seksualiausių garso takelių motyvai, aistringiausios merginos ir vaikinai su žudančiai erotiškais žvilgsniais. Atsidurk aistrų sūkuryje, pasinerk į užburiančios „sexy“ muzikos pasaulį. Programoje – dj „Relax“.
Įėjimas: Įėjimas į klubą Iki 24:00 – nemokamai. Po 24:00 atsivedus 9 draugus, visa kompanija už įėjimą mokės 50 proc. pigiau.

„Pussy cats party“
„Pramogų bankas“, Klaipėda

Organizatorių žodis: „Klubas „Nesė Relax“ virs nuodėmingiausia vieta Marijos žemėje. Mūsų draugai ir draugės iš striptizo klubo „Escape“ pasiruošę padovanoti visiems neišdildomų įspūdžių, pažymėtų ženkleliu „S“. Kompleksus palikite namuose – visą naktį ruoškitės šėlti nuogo kūno ir aistringų šokių vakarėlyje „Pussy Cats party. Programoje – dj „Bunny Bone“.
Įėjimas: Su „Nesė Group“ silver" kortele – 20 Lt. 

 
Renginio aptarimas (1)
Reiks palėkt! :)
Naujas komentaras