Karščiausi savaitgalio renginiai (08.27 - 08.29)

 
1 komentaras
Seksualiausių vakarėlių gidas.

Rugpjūčio 27 d.

„Resident night“
„BarBar'a“, Kaunas

Organizatorių žodis: „Vasara nesuvaldomu greičiu lekia link pabaigos - pasidžiaukim paskutiniu vasaros savaitgaliu KARTU!!! Vakarėlio, nuotaikas kaitins ir judesio iš kokteilių baro BarBar’a neišleis baro rezidentai DJ Shot ir DJ Akmo! Tai DJ duetas,kuris puikiai pažįsta Jus ir Jūsų muzikinį skonį! Karštos vasaros naktys su šaltais kokteiliais ir judesiu iki paryčių!”
Įėjimas: Nuo 22 val. iki 22:30 val. –10Lt, su skrajute – 15lt, kitiems – 20lt (bilietų kainos galioja pirmiems 250 žmonių)

„Sparkling Love“
“Black Pearl Luonge bar”, Kaunas

Organizatorių žodis: „Ateinantį penktadienio vakarą mes skiriame šampanui, gražioms merginoms ir be abejo meilei! Šampanas vienas iš romantiškiausių gėrimų, kuris dažnai tampa pažinties kaltininku, o vėliau jausmų ir minčių išlaisvintoju. Būtent viso to ir reikia užsimegsti pašėlusiai meilei. Ar ne? :) ..."Sparkling Love" vakarėlio metu kokteilių baro "Black Pearl" komanda šį kart Jus nustebins, ne tik savo aptarnavimo kokybe, šou, bet ir dar neragautais kokteiliais su šampanu. O jie tikrai pavojingi ;-)
Už pulto stos "Black Pearl" gerų vakarėlių užkūrimo meistras DJ AIWA. Jis ruošia nuostabų ir užvedantį muzikos kokteilį. Tad būkite pasiruošę gerai pajudėti :)”
Įėjimas: Nemokamas. Happy Hour nuo 22:00 iki 23:00 - 50% nuolaida visiems gėrimams.

„Summer End Party“
„Embassy“, Kaunas

Organizatorių žodis: „Paskutinį kartą šią vasarą maunamės šortukus ir renkamės į sezono uždarymo vakarėlį klube „Embassy“.
Vasaros šokiai – Visi Jūs ir klubo Go Go duetas.
Vasaros muzika – DJ Haris.
Vasaros kokteiliai – Vytautas ir Linas.
Vasaros akcija – Seksas paplūdymyje – 10 Lt.
Vakaro scenos žvaigždė - Mis Paskutinis vasaros penktadienis – Ieva.”
Įėjimas: Nemokamas. Pirmiems 50 atėjusių iki 23 val. – nemokamas Welcome shot!

Rugpjūčio 28 d.

Efektai.lt pristato: Putų vakarėlis!”
„Kiss Club“, Vilnius
Organizatorių žodis: „Jūsų laukia pilnas klubas putų, geros emocijos, seksualiausios šokėjos bei geriausia šokių muzika!”
Įėjimas: Iki 24:00 – visiems nemokamas, vėliau – 10-15 Lt.

Vasaros sezono uždarymas Iki Kalėdų liko...”
„Nesė Relax / Nesė Pramogų bankas”, Klaipėda

Organizatorių žodis: „Eglių sakais, imbierų sausainiais kvepiantis, dovanų laukimo kupinas, margaspalviais kalėdiniais žaisliukais žaižaruojantis gruodis nebe taip toli, kaip jus atrodo. Klubas „Nesė Relax“ su pasididžiavimu pristato laiko mašina iš žiemos į vasarą perkeltą kalėdinį vakarėlį su tikru seniu ir Snieguole. 
Kas pasakė, kad Kalėdų nebūna vasarą??? Pasiruoškite bristi per šokių aikštelės pusnynus su geriausiais besibaigiančios vasaros hitais, žiūrėkite, kad neprišaltų lūpos prie ledinių kokteilių ir gerai pagalvokite, kokių dovanų norėtumėte sulaukti šiąnakt...”
Įėjimas: su „Nesė Group“ silver kortele – 20 Lt. Vyksta akcija „2 kokteiliai už 1 kainą“, „Cinzano Bianco“ su laimu - 5 Lt. Švenčiantiems gimtadienius, mergvakarius ir bernvakarius – išskirtinis klubo pasiūlymas + nemokamas įėjimas.

 

 
Renginio aptarimas (1)
deep inc, jabadabadu :]
Naujas komentaras