Karšti ir smagūs žaidimai: porai ir ne tik

598237114.jpg
 
6 komentarai
Turbūt dar pamenate, kaip paauglystėje žaisdavote tokius žaidimus kaip „Tiesa ir drąsa“ ar „Butelį“? Dabartiniame, skaitmeninių technologijų, amžiuje, paaugliai tokius žaidimus pamiršta. Gal ir gerai, tačiau mums, suaugusiesiems, visai pravartu prisiminti tuos paaugliškus žaidimus, ir... žaisti kaip suaugusiems:

Tiesa ir drąsa

Šis žaidimas perėjo didelius laiko išbandymus, ir dabar jis gali būti vis dar žaidžiamas. Juk atvirumas niekada nepabosta, tiesa? Šį žaidimą galite žaisti su partneriu tiesiog lovoje. Užduokite intymius klausimus, jei pasirenka tiesą, ir prigalvokite pikantiškų užduočių, jei pasirenka drąsą. Galite dar prieš žaidžiant prisikarpyti lapelių ir surašyti užduotis bei klausimus.

Butelio sukimas

Šį žaidimą galite žaisti... Net ir dviese. Kokia tikimybė, kad butelis atsisuks tiesiai į Jūsų partnerį (partnerę). Reikės nemažai pastangų. Galite susitarti, kad kai pavyksta išsukti savo antrąją pusę, ji (jis) turi nusirengti vieną drabužį.

Kortų perdavimas

Šį žaidimą žaiskite kompanijoje. Taisyklės labai paprastos –tiesiog burna įtraukite orą taip, kad korta laikytųsi, ir perduokite kortą kitam. Bus tikrai linksma, ir visai nesvarbu, kiek Jums metų!

Slėpynės

Šį žaidimą galite žaisti ir dviese: vienas iš Jūsų pasislepia, o kitas turi ieškoti. Sugalvokite savo taisykles, pavyzdžiui: tas, kuris ieško, turi minutę, per kurią turi rasti, jei jam pavyksta, jis gauna apdovanojimą, jei ne – gauna tas, kuris tinkamai pasislėpė.

Kortų žaidimai

Viskas labai paprasta: žaiskite trumpus kortų žaidimus, ir tas, kuris pralaimi, turi nusimesti vieną drabužį. Bus tikrai karšta!

Twisteris

Kas kartą, kai ateina Jūsų eilė, turite nusimesti vieną drabužį. Tiesa, kūno pozicijas, kurias tenka “išraityti” žaidžiant šį žaidimą, kartais primena ir “Kamasutros” pozas, taiga, būkite užtikrinti, kad kompanijoje tikrai jausitės patogiai, žaisdami šį žaidimą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
AIK SAu
r
idomu zaisti
jo
zaidimai gerai
beprasmis straipsniukas
Naujas komentaras