Keliaraištis: papuošalas ar žaisliukas?

 
Šio pikantiško garderobo elemento mūsų dienomis dažniausiai prireikia nuotakoms. O anksčiau be gero keliaraiščio buvo galima likti apskritai be kojinių - tiesiogine prasme. Tačiau viena funkcija pasiekė mus nuo tų laikų - keliaraiščiai ir prieš šimtus metų, ir šiandien audrina vyrų vaizduotę.

Kam iš tikrųjų reikia keliaraiščio?

Keliaraiščius išrado prancūzai, kurie visais laikais dievino įvairaus ilgio kojines. Kojinės nebuvo tokios elastingos kaip šiandieninės, taigi jas reikėjo prilaikyti dirželiais arba specialiais raiščiais. Seniausi dirželiai kojinėms gaminti iš odos.

Kodėl būtent keliaraištis, jei šiandien jis dažniausiai dėvimas ant šlaunies? Anksčiau kojinės būdavo gaminamos tik iki kelių: kadangi suknelės ilgis siekė grindis, ilgesnių kojinių nereikėjo. Daugių daugiausia, ką galėjo pamatyti svetimo vyro akis - tai apatinė blauzdos dalis. O jei kam nors pasisekdavo pamatyti kelią - tai jau būdavo erotikos ir intymumo sritis.

Pirmieji keliaraiščiai pradėti gaminti kaip šilkinės arba atlasinės juostelės, ant kurių būdavo išsiuvinėjamos pikantiškos frazės. O nėriniuoti keliaraiščiai į madą atėjo tik XVIII amžiuje. Amžiaus gale išrasti keliaraiščiai su medaus juostele, šiandieninės silikoninės juostelės analogu, kurios patikimiau laikydavo plonutes moteriškas kojines.

Beje, anksčiau keliaraiščius naudojo ne tik moterys, bet ir vyrai. Raumeningos blauzdos, aptemptos plonomis kojinėmis, buvo vyro pasididžiavimas. Nenuostabu, juk ir šiandien raumeningos vyro kojos - viena seksualiausių jo kūno dalių. Tiesa, be šilkinių kojinių.

Kam reikalingi keliaraiščiai šiandieninėms merginoms? Be abejo, svarbiausia jų funkcija - pakurstyti aistros ugnį. Šis nedidukas elegantiškas aksesuaras gali praversti ne tik kaip vestuvių ritualo dalis.

5 būdai panaudoti keliaraištį miegamajame

1. Pikantiška pagunda. Jei nusprendėte keliaraištį ryšėti po įprastais rūbais, rinkitės minimalistinį. Geriausia, jei jį dėvėsite po suknele ar sijonu plačia apačia, kad keliaraiščio kontūrai neišduotų jūsų paslapties. Įsivaizduokite partnerio reakciją, kai jis po sijonu apčiuops netikėtą radinį! Vakaras tikrai pakryps ta linkme, kaip jūs ir planavote. Be to, keliaraištį galima patogiai ir greitai nusiimti, paliekant kaip suvenyrą mylimajam, kad jūsų pasimatymą jis prisimintų dar ilgai ir nekantraudamas lauktų kito.

2. Estetinė įvairovė. Daugelio vyrų jau nebenustebinsite kojinėmis, be to, tradicinių kojinių dizainas neišsiskiria didele įvairove. Visai kas kita, jei standartinį nėrinių kraštelį su silikonine juostele padailinsite dar ir keliaraiščiu. Vyrai vertina kai lepinate jų akis, o moters dėmesys detalėms pakiš jam mintį, kad šis vakaras - ypatingas, taigi jam verta kaip reikiant pasistengti.

3. Papildomas aprangos elementas. Dviese arba su laisvų pažiūrų kompanija žaidžiant žaidimus iš nusirengimo, keliaraištis - tai dar vienas elementas, kurį galima nusiimti pralaimėjus. Jis gali išgelbėti nuo intymesnio apsinuoginimo arba įpūsti daugiau kibirkščių į susijaudinimo atmosferą.

4. Desertas akims. Vyrams patinka nurenginėti ne tik akimis. Leiskite partneriui mėgautis jūsų kūnu švelniai nutraukiant keliaraištį nuo jūsų kojos rankomis arba burna. Ir malonu, ir gražu. Net paprasčiausias apatinių komplektas akimirksniu virs seksualesniu jei prie jo priderinsite keliaraištį.

5. Sėkmingas striptizas. Sušokti mylimajam striptizą pavyksta ne kiekvienai. Kaip vienu metu ir seksualiai judėti, ir traukti nuo savęs rūbus? Jei jūsų kojas puoš keliaraištis, procesas savaime įgaus daugiau erotikos. Šiek tiek pasitreniravusi išmoksite nusiauti keliaraištį taip pat efektingai, kaip Dita Von Teese.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras