Kelionės ir sekso žaislai: į ką reikėtų atkreipti dėmesį

417404_253_48000_tKI4OqR6V(1).jpg
 
Pagaliau vasara! Daugeliui tai atostogų, egzotiškų kelionių ir audringų nuotykių metas. Tad skubame krautis lagaminus ir trykštame džiaugsminga kelionės nuotaika. O ką įsidėsite į savo bagažą ir ar pasirūpinsite, jog atostogaujant turėtumėte galimybę save pamaloninti sekso žaisliuku?

Taip, ne, dvejojate? Šalin abejones. Daugeliu atveju, keliaujant lėktuvu, su savimi galima turėti vibratorių ar masturbatorių, tačiau yra keletas dalykų, apie kuriuos reikėtų žinoti prieš susikraunant lagaminą ir išvykstant į kitą šalį...

Išimkite elementus

Pirmiausia susidėkite į lagaminą drabužius ir kitus būtinus daiktus, o vibratorių pakuokite paskutinėje vietoje. Ką pirmiausia rekomenduojama padaryti su žaisliuku, tai išimti iš jo elementus. Tam yra dvi svarios priežastys. Pirmoji, sklindantis burzgimas iš lagamino gali sukelti įtarimų oro uosto darbuotojams. Juk nenorėtumėte sukelti panikos ir būti sulaikyta dėl įtartinai burzgiančio bagažo? Antroji priežastis yra ta, jog jūsų turimos baterijos gali priklausyti draudžiamų gabenti lėktuvu daiktų sąrašui. Geliu užpildyti elementai jūsų bagaže gali prišaukti nemažai nemalonumų. Tad vardan šventos ramybės, elementus geriau pamirškite, jų nusipirksite ten, kur vykstate.

Tinkamai supakuokite žaisliuką 

Elementai išimti, žaisliukas nuplautas, nusausintas, supakuotas į  sandariai užsidarantį plastikinį maišelį ir padėtas ant ant kitų, kelionėje reikalingų daiktų viršaus. Taip turėtų būti supakuotas jūsų pakeleivis. Jausitės kur kas patogiau, jei prireikus patikrinti jūsų bagažą, apsaugos darbuotojas nekuis jūsų lagamino iki pat dugno, jog rastų tą, jo dėmesį pritraukusį, išsišakojantį neoninį daiktą? Plastikinis maišelis taip pat suteiks daugiau komforto tiek jums, tiek oro uosto darbuotojui, jei jo nereikės laikyti plikose rankose. 

Atminkite, jog patikrinti jūsų bagažą apsaugos darbuotojas turi teisę, tačiau jei norėtumėte išvengti tokios ne itin malonios padėties, geriau jau iš anksto pasakykite apsauginiui apie lagamine esančius sekso žaislus. Juk yra žymiai lengviau prisipažinti apie tokį daikčiuką, negu sukelti potencialiai bauginančią situaciją oro uoste. 

Skysčiai ir rankinis bagažas

Skysčių suma, kurią galite turėti savo rankiniame bagaže yra ribota. Tad jei kartu su sekso žaisliuku naudojate lubrikantą, geriau į rankinę įsidėkite lubrikanto iki 100 ml. Kelionei idealiausia rinktis lubrikantų mėginėlius.

Įsitikinkite, ar jūsų žaisliukas nepriklauso draudžiamų daiktų sąrašui

Būkite protingi ir neimkite su savimi jokių aštrių daiktų. Bus geriau jei į kelionę  nepasiimsite ir BDSM žaisliukų. Taip pat rekomenduojama vengti metalinių daiktų (pavyzdžiui, analinių kaiščių, dildo ir kt.). Tokie dalykėliai oro uoste gali būti palaikyti potencialiais ginklais. 

Laikykitės įstatymų

Skirtingose šalyse, skirtingi įstatymai, todėl prieš skrisdami į konkrečią šalį, pasitikslinkite ar ten sekso žaisliukai nėra uždrausti. Sekso žaislai laikomi nelegaliais Indijoje, Jungtinėse Arabų Emyratuose ir Saudo Arabijoje. Taip pat daugelyje valstybių pornografija taip pat draudžiama, tad geriau nepadorius video ištrinkite iš savo kompiuterio ar telefono.

Prieš skrisdami į Azijos, Afrikos šalis ar kai kurias Karibų jūros salas, verčiau nedemonstruokite savo biseksualumo. Čia neteisėta būti gėjumi ar lesbiete. 

Neleiskite neatsargioms klaidoms sugadinti jūsų atostogų, laikykitės taisyklių bei įstatymų ir galėsite mėgautis jaudinančiomis akimirkomis!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras