Kodėl Kristianas Grėjus tapo visų moterų svajone

b3cc3af2fb7eacdfb6827b7515fadc8e89bb2247038da150a69551c9c976279f.jpg
 
10 komentarai
Nepaprastai patrauklus, turtingas ir sėkmingas vyras sutinka nepasitikinčią savimi, drovią studentę Anastaziją Stil ir parodo jai visai kitokį pasaulį. Istorija kiek klasikinė, bet jos vingriai tikrai šokiravo daugybę skaitytojų, kurios ir pametė galvą dėl žavingojo Kristiano Grėjaus. O pagrindinėmis priežastimis įvardijo šias:

1. Dėl to, kad keistas ir paslaptingas: Net ir pačios dorovingiausios damos turi slaptų seksualinių fantazijų, daugeliui patinka kai partneris laužo visus tabu ir jai suteikia neapsakomą palaimą. Jis moka sujaudinti, sugundyti ir palikti savo moterį dūsaujančią iš malonumo.

2. Dėl objektyvių priežasčių: Jis turtingas, nepaprastai sėkmingas, geras verslininkas, sportiškas - tiesiog svajonių jaunikis, kuriam neįmanoma atsispirti.

3. Dėl to, kad jis - vienos moters vyras: Nors jo seksualiniai poreikiai tikrai išskirtiniai, bet jis pasišventęs tik vienos moters malonumui ir atsidavęs jos malonei. Toks vyras galėtų keisti gražiausias šalies moteris kas dieną, bet jis atsisako visko dėl savo išrinktosios. Žinoma, ji turi peržengti tam tikras ribas ir dėl jo.

4. Jis žino apie savo problemas ir jas sprendžia: Pasaulyje yra daugybė vyrų, kurie turi psicologinių problemų dėl prievartos naudojimo, dėl sunkios vaikystės, skaudžios netekties ar panašiai, kurios tikrai kenkia santykiams. Daugelis moterų bet ką atiduotų, kad tik vyras sutiktų pasikonsultuoti su specialistais, tuo tarpu Grėjus sprendžia savo problemas ir nevargina jomis Anastazijos.

5. Dėl to, kad jis nepasipūtęs: Sutikite, vyrai, kurie žino, jog yra tikri laimikiai, yra kiek arogantiški, todėl net žinant jo pliusus, dažnai praeina bet koks noras tolimesniam bendravimui. Bet tas nebūdinga Kristianui - jis savęs nelaiko išskirtiniu, tuo traukdamas moteris į savo žavumo pinkles.

6. Dėl to, kad jis filantropas: Savo turtu jis dalinasi su tais, kuriems to labiausiai reikia. Aukodamas neturtingiesiems jis tarsi atsidėkoja už jį lydinčia įvairiapusę sėkmę. Kas gali būti patraukliau?

7. Dėl to, kad savo moteriai jis pasiruošęs padovanoti visą pasaulį: Moterims svarbu žinoti, kad jei tik galėtų, Jų mylimasis paklotų visą pasaulį joms po kojomis.

8. Dėl to, kad jis moka kovoti dėl savo moters: Už vyro jaustis kaip už mūro sienos - argi ne tokį saugumo jausmą norime patirti visos? Be to, mus taip pat jaudina, kai vyras nelaiko mūsų savaime suprantamu dalyku, o nuolat kovoja dėl dėmesio ir meilės.

9. Dėl to, kad jis nenuobodus: Nuo pat pirmos susitikimo minutės Anastazija, būdama su Kristianu, pamiršta, kas yra nuobodi rutina.

10. Dėl to, kad jis turi trūkumų. Juk niekam nepatinka bendrauti su tobulybėmis. K. Grėjus turi trūkumų ir jų nebijo pripažinti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (10)
Per daug neįtikinamas, kad patikt. Pasakos personazas.
yra yra,,ir visoms..o kokios jau tos nepaprastos..juk moterys visos nuostabios...kodel gi ne...manau...
Vsio. einu antradienį pirktis knygos, na gal ir ryt jei po darbo knygyna rasiu veikianti;D
kazkodel abejoju... ner lietuvoj tokiu turtingu ir graziu. Ir jie tikrai ne paprastosioms
Yra ir geresniu :)
gerai kad as toki turiu,,haha..nupirko man visas tris knygas jau vasara ir sake,,kai perskaitysi palygint galesi,,o taip jis egzistuoja,,,na as toki viena turiu...tik neturim lektuvo,,,jaja..na ir laivo..na ir dar ten keliu smulkmenu...
taigi jis vyrukas iš knygos "Penkiasdešimt pilkų atspalvių" - karta paskaites sito mazulio pamirsti neiseina :D
gaila jog musuose tokiu vyru nera...
todel kad moterims patinkai tai kas neegzistuoja...
o kas jis toks?
Naujas komentaras