Kodėl Mindaugą karūnavo per bučinių dieną?

 
2 komentarai
Liepos 6-ąją visi tikri lietuviai mini Valstybės arba kitaip Mindaugo Karūnavimo dieną, tuo tarpu visas pasaulis švenčia Tarptautinę bučinių dieną, kuri yra dar ganėtinai jaunutė - Anglijoje pradėta švęsti tik prieš 20 metų, tačiau sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Skeptikai mano, kad ir šios gražios šventės, skirtos priminti bučinių svarbą kasdieniniame gyvenime, laukia Valentino dienos likimas - anksčiau ar vėliau taps komercine ir "pigia" dienele.

Tačiau, kol to dar nėra, Suaugusiems.lt sugalvojo paklausti linksmų plaučių skaitytojų, kodėl buvo pasirinkta Karalių Mindaugą vainikuoti būtent tokią gražią dieną.

Štai daugiausia simpatijų susilaukę, įdomiausi ir šmaikščiausi atsakymai (skaitytojų kalba neredaguota).

Taip nutiko todėl, kad Mindaugas norėjo, jog visi suvienytų žemių žmonės džiaugtųsi ir bučiuotųsi nepaisydami anksčiau buvusių nesutarimų. Be to kadangi tą pačia dieną buvo karūnuota ir Morta, Karalienei neturėjo teisės skaudėti galva tokios šventės proga :) - Indrė S.

Cha! Aš apie tą patį pagalvojau prieš porą dienų ir jau nuo tada ėmiau mąstyti kas čia galėjo pakišti koją, kad toks apdovanojimas būtų įteiktas tokią šaunią meilėėėės dieną. Žinote kodėl taip yra? Ogi todėl, kad viskas vyko taip. Mindaugėlio buvo paklausta, kada jis nori būti karūnuotas, o šis ilgai mąstęs pasakė, jog norėtų būti karūnuotas kokią nors albai gražią dieną, kai švies saulė, o žmonės bus puikiai nusiteikę. Buvo prieita prie išvados, kad taip gali būti tik vasarą. Beje, Mindaugas pageidavo, kad tą dieną žmonės būtinai bučiuotųsi! Kad tą dieną visi bučiuotųsi už meilę ir už jo karūnavimą. Tada sumanieji pavaldiniai tarė: BINGO. Karūnuosime Mindaugą liepos 6-ąją, nes kaip tik tą dieną visas pasaulis švenčia bučinių dieną ir visi puola nuo pat ryto bučiuotis! Štai ir atsakyma :)Gerda Ze.

Mindaugas karūnuotas per Tarptautinę bučinių dieną,tam, kad moterys didikės, susirinkusios galėtų pasveikinti Mindaugą bučiniu, nesibaimindamos savo vyrų nepagrįstų pavydo scenų. ;) :) - Ernestas.

Mindaugas iš 5 balsės sistemos buvo vertas 6, o ir šiaip, tais laikais vyrai buvo 6 :]]] tuo tarpu moterys buvo gerbiamos ir mylimos, todėl laikytos 9 , o mes juk visi žinom, kad 69 - tai daugiau nei paprasti bučiniai ;) - Aleksas.

Aš irgi pasirinkčiau tokią dieną! Tam, kad visiems galėčiau pasakyt "Pabučiuokit man į uodegą - aš Karalius (karalienė)!!! - Justė.

Kad butu ne tik Lietuvos karalius, bet ir buciniu karalius Mindaugas :D Juk lietuvis, vieno titulo negana ;DDD - Vitalija.

Mindaugas buvo pats didžiausias "Kazanova". Prieš šimtmečius tokius žmones smerkdavo ir degindavo ant laužo :D, nesvarbu, kad visos norėdavo jį pabučiuoti, vyrai būdavo pasipiktinę. Privalėjęs pasirinkti ar turėti karalystę ar malonumus, Mindaugas pasirinko karalystę. Tačiau karaliai valdo savo nuožiūra, todėl valdydamas karalystę Mindaugas nors vieną dieną galėjo skirti bučiniams. Nekelkite maišto ir bučiuokitės per Mindaugo karūnavimo dieną :D - Darvydas.

Mindaugas nebuvo žmogus. Jis buvo ateivis šlykščia išvaizda, tačiau turėjo holografinį įrenginį, kuris atkūrė tikslią žmogaus išvaizdą. Jis atskrido į Žemę, tam, kad galėtu suprasti kodėl žmonės bučiuojasi. Padaręs logišką išvadą, jog daugiausiai žmonės jį bučiuotų per jo karūnavimą, telepatiškai privertė jį karūnuoti (kiti Lietuvos valdovai neturėjo telepatinių ir minčių valdymo sugebėjimų, todėl ir nebuvo papuošti karūnomis), karūnavus Mindaugą jis suprato kad bučiuotis yra labai gera ir smagu, taip pat bučinio metu keičiamasi imuninėmis bakterijomis, taigi jis nusprendė nebegrįžti į savo gimtąją Augrn-hnukos planetą ir pasiliko Žemėje būti karaliumi, kad galėtų bučiuotis, bučiuotis ir bučiuotis... :) - Jonas.

neisismarkuokit smarkiai! viskas yra todel, kad mindaugas zinojo, kam, kuria vieta pabuciuot, kad karuna gaut :( - Evaldas.

Manau, kad kunigaikštis Mindaugas labai mėgo bučiuotis. Nu, tiesiog, bučiuodavosi ir bučiuodavosi :) O kai jį karūnavo, tai nieko kito ir nebeliko, kaip tą dieną kartu skelbti ir Bučinių diena :) Garsas apie tokią dieną greitai pasklido po platų pasaulį ir tokiu būdu liepos 6-oji tapo Tarptautine bučinių diena :) Tai štai kaip buvo :D - Augutis.

O nugalėtoju skelbiame trumpai, bet tiksliai viską aprašiusiu Tomą B.

Tik jei gali valdyti moteris, tada gali valdyti ir šalį. O moterų valdymas prasideda nuo bučinio - Tomas.

Visus atsakymus galite paskaityti čia.

 

 

 

 
Komentarai (2)
ka tu cia kliedi xD
visu pirma mindaugas ne liepos 6 buvo karunuotas
Naujas komentaras