Kodėl verta užsiiminėti namų ruoša drauge?

 
9 komentarai
Galbūt teko girdėti, kad švara pagal svarbą kai kur prilyginama net tikėjimui. Tačiau visai neseniai vienas tyrimas parodė, kad tai iš tiesų reikšmingas dalykas, galintis įtakoti net seksualinį gyvenimą. Pasirodo, vedusios poros, kurios mėgaujasi namų tvarkymu drauge, dažniau užsiiminėja seksu.

Amerikiečių profesorė Constance Gager nutarė išsiaiškinti, ar vyrams daugiau prisidėjus prie namų ruošos, moterys būtų mažiau pavargusios ir turėtų didesnį poreikį intymiems malonumams. Tačiau apklausus 6877 vedusias poras paaiškėjo kur kas įdomesnės išvados: bendras darbas namuose lemia dažnesnį porų seksą.

Patys respondentai apibūdino, kad būtent maisto gaminimas, kambarių plovimas, skalbimas bei sąskaitų už butą apmokėjimas prisideda prie aistros atsiradimo.

To paties tyrimo metu taip pat įrodyta, kad vyro ir moters amžius, paros metas ar laiko, praleisto kartu tvarkantis, trukmė seksualiniam potraukiui reikšmės neturi.

Anot C.Gager, tikėtiniausia gautųjų rezultatų priežastis yra ta, kad besitvarkydami, sutuoktiniai daugiau laiko praleidžia drauge, labiau vienas kitą pažįsta ar karščiau įsimyli. Natūraliai atsiranda ir didesnis seksualinis potraukis.

Parengta pagal Living.oneindia.in
 

 
Komentarai (9)
man reik namu seimyninkes... reikalavimai karsta ;DDD namu gali ir netvarkyti :DDD
Cepkinai pritariu... mm
eryu
butent Vadis;)
vaida ne apie 4-zenklias sumas kalbama, o aplamai apie visa namu ruosa kartu:)
Ir norisi vis daugiau sexo
pilnai tam pritariu... kartu praleistas laikas tik skatina aistrą:)
Reikes apie tai uzsiminti draugui :)
"sąskaitų už butą apmokėjimas prisideda prie aistros atsiradimo" :D :D o jei sąskaita 4-ženklė??? :)
Naujas komentaras