Kortney Stoden: kovotoja už gyvūnų teises

courtney-stodden-comic-con(2).jpg
 
Kortney Aleksis Stoden (gimusi rugpjūčio 29, 1994) amerikiečių realybės šou žvaigždė ir dainininkė, dar vadinama šių dienų Marlin Monro. Kai jai buvo 16 metų, ji sulaukė daugybė kritikos, po to, kai susituokė su 50 -metų aktoriumi Doug Hutchison.

Kortney gimė Teksaso valstijoje. Mergina savo vaikystę apibūdina kaip, "graži ir įdomi", tačiau neslepia, kad buvo išlepinta mergaitė. Stodden nebaigė  vidurinės mokyklos kartu su savo bendraamžiais, nes teko patirti  bendramokslių patyčias dėl savo išvaizdos. Dėl šios priežasties mergina įgijo išsilavinimą namuose ir mokėsi nuotoliniu būdų pagal privačios krikščioniškosios akademijos programą. 

Stoden yra vegetarė ir kaip ji teigia, "niekada nejaučiau noro valgyti gyvūnus". Tokį žvaigždės pasirinkimą lėmė asmeniniai įsitikinimai dėl  meilės gyvūnams. Tiesa, mergina žiniasklaidai yra sakiusi, jog bandė  laikytis veganiškos dietos, tačiau vegetarizmas jai yra priimtinesnis dėl mažesnių mitybos apribojimų. Kortney aktyviai kovoja už gyvūnų teises ir pasisako už neetišką elgesį su gyvūnais. Neseniai vykusiame PETA renginyje Los Angele aktyvistė atvyko apsirengusi ryškiais mandarino spalvos drabužiais, o savo šukuosena ir įvaizdžiu priminė pačią Marlin Manro. Pripažinkite, kad toks įvaizdis tikrai prikausto  dėmesį.


Kortney Stoden atvyksta į Peta 35- ąjį gimtadienį rugsėjo 30, 2015, HolivudasKortney Stoden randa unikalų būdą kovoje už gyvūnų teises, Comic - Con Tarptautinė konvencija liepos 10, 2015 Kalifornija


 www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras