Kovo 8 -oji: itin moteriškos dovanos Jai

01.jpg
 
Kovo 8 pasaulis švenčia moters dieną, o kiekvienas vyras, gerbiantis ir mylintis savo moterį tikrai pradžiugins ją gėlėmis ir karštu bučiniu. Bet kartais pačiam brangiausiam žmogui norisi įteikti kažką ypatingo, itin moteriško , seksualaus ir skirto tik Jai! Progų niekada nebus per daug, o Kovo 8 - ąją moterys nusiteikusios švęsti! Tačiau kokia šventė Jos lauks, priklausys tik nuo Jūsų, brangieji vyrai.

Te šios dovanų idėjos, jus įkvepia deramai pasveikinti savo širdies valdovę. 
 

Gėlės ir šampanas

Kur yra gėlės ir šampanas, ten laukia šventė. Nors Kovo 8 –ąją priimta dovanoti moterims tulpes, rožių mėgėjas galite nudžiuginti ir raudonomis arba baltomis rožėmis. Kokias gėles pasirinkti ne taip ir svarbu, svarbiausia, kad pats pasveikinimas būtų gana ekstravagantiškas. Galbūt dalis moterų pasakytų, kad nemėgsta pompastikos ir pernelyg išpūsto burbulo, tačiau ištiesų jos kaip reikiant apsidžiaugs, kada jos mylimasis Moters dieną paminės deramai, o svarbiausia visą dėmesį ir meilę skirs tik Jai vienai.

Amžina erotika

Jokia paslaptis, jog kiekviena moteris trokšta išlikti graži ir seksuali per amžius. Taip pat ką būtina žinoti apie moteris, tai tai, jog jos yra pačios sentimentaliausios, seksualiausios ir emocionaliausios būtybės visoje visatoje. Padovanokite jai amžino grožio ir erotikos atminimą bei įteikite jai erotinę fotosesiją pas profesionalų fotografą. Nėra tokios moters, kuriai ši dovana nepatiktų.


 

Klasikos kvapas

Jei nežinote, kokią dovaną Moters dienos progai įteikti savo moteriai, padovanokite jai kvepalus. Atminkite, klasika niekada nemiršta. Daugiau aistros ir ugningos energijos į judviejų gyvenimą atneš feromoniniai kvepalai, kurie priešingos lyties atstovus (atstoves) traukia kaip magnetas. Tad drąsiai dovanokite jai feromoninius kvepalus arba pasikvėpinkite vyriškais feromonais patys! Priverskite ją geisti jūsų čia ir dabar!


 

Mūza

Moterys dievina intymumą ir tai, kaip į jas žiūrite. Ar prisimenate erotišką kino filo „Titanikas“ sceną, kada valiūkiškas Džekas griebiasi rimto darbo ir ima į rankas pieštuką, susikaupia ir nusiteikia pačiam rimčiausiam pasaulio darbui – nuogo moters kūno tapymui! Jeigu jumyse gyva menininko gyslelė išdrįskite tai padaryti ir jūs! Na, o jeigu bijote savo gabumais išgąsdint savo damą, padovanokite jei tokią staigmeną ir perleiskite šį darbą profesionaliam dailininkui. Tokia dovana iki gelmių sujaudins mylimąją. 


 

Seksualus apatinis trikotažas

Jeigu vyras dovanoja moteriai apatinį trikotažą, greičiausiai jis nestokoja jai dėmesio! Tad jei norite parodyti jai savo dėmesį ir meilę, erotiško apatinio trikotažo dovanojimas - vienas geriausius būdų tai padaryti.  Be abejo, neskubėkite pirkti pačio erotiškiausio ir drąsiausio  apatinio trikotažo. Būtina atsižvelgti į moters charakterį ir pažiūras. Jeigu jūsų dama yra santūri ir nemėgsta dėvėti kelnaičių su juostele, geriau rinkitės seksualų, bangelėmis ir gipiūru dekoruotą peniuarą arba pradžiuginkite ją prabangiais, šilko glotnumo naktinukus. Tokią dovaną ji deramai įvertins.


Stiiklinis dildo

Šiomis dienomis jau niekas neabejoja moteriškos lyties lygybe, tad įteiktas prabangiai atrodantis stiklinis falas su sėklidėmis te primena jai, kad ji yra visatos valdovė ir, kad vyriškas pasididžiavimas priklauso tik jai! Be abejo, tai visai nereiškia, kad šio atributo negalite naudoti dviese, intymiuose lovos žaidimuose. 

Jau nuo senų senovės, žmonija garbino moterį ir moteriškam pradui suteikė dieviškąją prasmę. Dar senovės romėnai ir graikai  iškilmingai švęsdavo Afroditės, Junonos, Atėnės šventes, nes buvo tikima, kad šeimos gerovę, laimę ir moterišką grožį globoja pats dangus. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras