Lietuviai bučiuojasi kukliai, bet iš širdies

 
1 komentaras
Dar pamenate tuos laikus, kai buvo diskutuojama, ar bučiuotis gatvėje yra padoru, svarstoma, ką galvoja aplinkiniai žmonės? Tuo tarpu dabar, ypač atšilus orams, rankomis susikibę praeiviai nesukdami sau galvos trumpais pakštelėjimais rodo vienas kitam šilčiausius jausmus.

O juk bučinys parodo viską – pagarbą, meilę, ilgesį, svajones, įsipareigojimus ir begalinę aistrą. Todėl Tarptautinės bučinių dienos proga Suaugusiems.lt paskelbė „Karūnos verto bučinio konkursą“. Kodėl karūnos? Todėl, kad pirmąjį suvienytos Lietuvos valstybės valdovą, kunigaikštį Mindaugą, karaliumi vainikavo būtent per Tarptautinę bučinių dieną. Kodėl gražiai nepaminėti abiejų švenčių! Juk tai ne sutapimas, kad Mindaugo karūnavimo diena liepos 6-oji pasaulyje minima kaip Tarptautinė bučinių diena. ?

Taigi, vos prasidėjus konkursui, per kelias valandas buvo atsiųstas pirmųjų nuotraukų dvidešimtukas, iš kurių aiškiai į priekį išsiveržė Gerda ir Andrius. Sužadėtiniai bučinį įamžino net 15-ikos valandų bučiavimosi maratone ir užėmė III-iąją vietą. Tikrai ne vieno pagyrimo ir Jūsų balsų verta pora!

Dar du „bučiuokliai“ galėtų pelnyti konkurso mieliausiųjų titulą – tai bučiuotis nemėgstantis Aistės angelėlis ir atvirkščiai – bučiuotis labai mėgstantis Kristinos sūnelis.

Aktyvi ir svaiginančiai romantiškų bučinių kategorija –  vestuviniai bučiniai. Et.. nėra nieko gražiau už du žmones prisiekusius mylėti vienas kitą amžinai!  Diana ir Aleksandras rašo esą laimingiausi iš laimingiausių, Eglė teigia vyrą mylinti labiau nei vakar, bet mažiau nei rytoj, o Jolanta kiekvieną dieną vyrą apdovanoja tokiu pačiu svaiginančiu bučiniu (bent jau mes taip tikimės).

Ekstremaliausią bučinį atsiuntė Monika. Monika, ar tavo partneris nenukrito nuo dviračio po tokio bučinio? Išties romantiška!

Taip pat norėtume paklausti Andrejaus, ar gražu koleges vilioti? Na mums tai gražu, tikimės, kad ir Jums ;)

Kol kas pirmaujantis bučinys priklauso Veronikai ir Vitalijui, jis turi daugiausia įvertinimų ir daugiausia gerų komentarų, tačiau konkursas dar nesibaigė!

Liepos 7 dieną skelbsime nugalėtojus, tad ir Tu gali atsiųsti judviejų bučinį į „Karūnos verto bučinio konkursą“!
 

 
Komentarai (1)
Pasibuciuociau dabar :)
Naujas komentaras