Linksmi žaidimai suaugusiems Naujųjų metų naktį

 
1 komentaras
Juk Naujųjų metų naktis ir yra tam, kad ją praleisti linksmai ir nepamirštamai. Tačiau ji dar ir ilga... Todėl žaidimais verta pasirūpinti.

Linksmasis testas poroms

Kiekvienas ant lapelio stulpeliu turi surašyti dešimt įvairiausių gyvūnų (gali būti vabzdžiai, paukščiai, šliužai). Nei moterys, nei vyrai vieni kitiems savo gyvūnų nerodo ir tarpusavyje nesitaria.

Taigi, moterys apie vyrus parašė šiuos gyvūnus: 1. Švelnus kaip... 2. Stiprus kaip... 3. Bendraujantis kaip... 4. Galingas kaip... 5. Nepriklausomas kaip... 6. Šypsosi kaip... 7. Tvarkingas kaip... 8. Įsimylėjęs kaip... 9. Drąsus kaip... 10. Gražus kaip...

Vyrai apie moteris: 1. Transporte kaip... 2. Su giminaičiais kaip... 3. Su kolegomis kaip... 4. Parduotuvėje kaip... 5. Namuose kaip... 6. Kavinėje kaip... 7. Su viršininku kaip... 8. Su draugais kaip... 9. Lovoje kaip... 10. Pas gydytoją kaip...

Mis jausmingoji

Konkurse dalyvauja tik moterys. Galimi du žaidimo variantai.

Pirmasis: ant kėdės dedamas skirtingas kiekis akmenukų. Atsisėdusios moterys turi atspėti, kiek akmenukų yra ant kėdės. Arčiausiai tiesos buvusi, laimi prizą.

Antrasis: ant kėdės dedamas koks nors daiktas, kurį prisėdusi moteris, turi atspėti, koks tai daiktas. Pirmoji atsakiusi teisingai laimi.

Šlapios kelnytės

Žaidžia 3-5 vyrai. Kiekvienam vyrui yra duodamas plastmasinis butelis, kurį reikia įsikišti į kelnes. Vyrai to nežino – kiekvienas butelis apačioje yra pradurtas su storesne adata. Vyrai turi puodeliais pilti vandenį į butelį, kas greičiau pripildys butelį. Jie mano, kad vis pralieja vandenį pro šalį, tačiau iš tikrųjų vanduo laša kiaurai. Kai indai su vandeniu pasibaigia, tuomet vedantysis parodo visą fokusą.

Derliaus surinkimas

Svečiai paskirstomi į dvi komandas. Kiekvienos komandos užduotis – be rankų pagalbos pernešti iš vienos vietos į kitą apelsinus.

Erotiškas bananas

Reikalingos mažiausiai dvi poros iš vyro ir moters. Kiekvienai porai duodamas bananas. Bananas nulupamas ir pora paima bananą iš abiejų pusių burna. Poros turi šokti pagal lėtą muziką, banano rankomis liesti negalima. Kuri pora išsilaikys ilgiausiai, ta ir laimės.

Nepaklusnus kamuoliukas

Žaisti reikia ratu sustojus ar susėdus, vyrai paeiliui su moterimis. Imamas mažas kamuoliukas arba apelsinas. Jis dedamas po kaklu, suspaudus smakrą. Ir taip – iš kaklo į kaklą – yra perduodamas. Rankų naudoti negalima, tačiau reikia ir viską daryti, kad kamuoliukas nenukristų ant grindų.

Paridenk kamuoliuką

Poros stovi viena į kitą veidais, laikydami tarp pilvo mažą guminį kamuoliuką. Užduotis – užridenti šį kamuoliuką iki partnerio smakro.

Segtukai

Pakviečiamos keletą porų. Kiekvienam dalyviui užrišamos akys. Skirtingose vietose prisegami skalbinių segtukai, reikia stengtis, kad šie segtukai būtų gerai paslėpti: pažastyse, prie klyno ir pan. Partneris su užrištomis akimis turi surasti visus segtukus. Šį žaidimą galima žaisti paeiliui, galima žaisti visiems kartu.

Erotiškai finansinis

Vedėjas pašaukia dvi ar daugiau porų: „Jūsų užduotis – atidaryti kiek įmanoma daugiau banko sąskaitų.“ Duodami popieriniai pinigai ir jie turi būti suslapstomi tarp partnerio drabužių, skirtingose vietose: kišenėse, kojinėse, slaptose vietelėse. Kai viskas būna išslapstyta, vedėjas taria: „Puiku! O dabar moterys turi kuo greičiau nuimti visus pinigus iš sąskaitų.“ Moterims užrišamos akys ir jos turi išimti visus paslėptus pinigus. Žaidimo esmė: kai moterims užrišamos akys, vyrai sukeičiami vietomis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Visa eilė susistemintų žaidimų,skirtų šventėms, vakarėliams ir t.t.
http://www.laisvalaikio.puslapiai.lt/
Naujas komentaras