Londone duris atvers nudistų restoranas

nudists.jpg
 
Ar mėgstate valgyti nuogi? Atvykite į Londono nudistų restoraną, kuris planuojamas atidaryti jau šį mėnesį. Tiesa, neskubėkite, nes gali tekti palūkėti. Jau dabar, rezervuoti staliuką suspėjo per 13 tūkstančių gero skonio mėgėjų.

 

Pasak restorano savininko Seb Lyall, tokia valgymo koncepcija  lankytojams leis patirti tikrą išsilaisvinimą.  Jis taip pat pabrėžė, kad nuogumas nėra priežastis, kodėl žmogus negalėtų lankytis savo  mėgstamose vietose. Tiesa, restoranas neįpareigoja nusirengti. Norintys skaniai pavalgyti, čia gali nusivilkti apdarus arba likti su jais. 

Neįprastos įstaigos įkūrėjas taip pat išsakė savo poziciją iš žmogaus prigimtinės pusės:

"Manome, jog žmogui turėtų būti suteikta galimybė mėgautis naktimi be jokių priemaišų: be jokių cheminių medžiagų, be  dirbtinių dažiklių, be elektros, be dujų,  be telefono ir net be drabužių."


Restorane įrengti bambukiniai staliukai su pertvaromis, o natūralumą ir romantiką perteikti padeda žvakių šviesa. Klientus aptarnaujantys darbuotojai  taip pat darbuojasi nuogi. Tiesa, virėjams, bent kol kas, ši teisė nesuteikta ir jie privalo vilkėti  uniformą. 
 www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras