Meilės prieskoniai: intymūs žaidimai lovoje

o-COUPLE-IN-BED-LAUGHING-facebook.jpg
 
Kartais meilei reikia prieskonių – siūlome Jums 10 žaidimų, kuriuos galite žaisti su savo partneriu tiesiog... lovoje. Jei turite laisvą popietę, skirkite laiko intymiems žaidimas.

1. Apsikeiskite drabužiais. Pasimatuokite drabužius iš vienas kito spintos, nepamirškite ir apatinio trikotažo: tikrai smagiai pasijuoksite.

2. Pokalbis per Web kamerą. Jei naudojate du kompiuterius, kalbėkitės ir nusirenginėkite stebėdami vienas kitą per Web kamerą. Tai tikrai įkaitins atmosferą.

3. Vaidmenų žaidimas. Žaiskite „vaidmenų“ žaidimus, pvz., moteris persirengia gydytoja, o vyras apsimeta pacientu (arba mokytoja ir mokiniu, direktoriumi ir sekretore ir pan.)

4. 20 klausimų. Abu įsitaisykite po antklode, kad būtumėte aklinoje tamsoje. Uždavinėkite vienas kitam intymius klausimus apie tai, kas patinka sekso metu, apie fetišą ir pan. Kai būsite tamsoje, Jums bus drąsiau klausti bei atsakinėti.

5. Kortos ir nusirenginėjimas. Žaiskite trumpus žaidimus kortomis, ir tas, kuris pralaimi, turi nusimesti vieną drabužį. Tas, kuris „laimi“ (lieka bent su vienu drabužiu), gali rinktis, kokia poza nori mylėtis.

6. „Girtas seksas“. Jei Jums patinka mylėtis apsvaigus nuo alkoholio, pabandykite žaisti trumpus žaidimus, kuomet pralaimėjęs turi išgerti. Žinoma, jei matote, kad partneris vis pralaimi, pakeiskite žaidimo taisykles.

7. „Nepažįstamieji“. Apsimeskite, kad ką tik susipažinote ir norite pasimylėti.

8. „Masažo kabinetas“. Masažuokite vienas kitą, ir tuo pat metu kalbėkitės erotinėmis temomis.

9. „Kartuvės“. Žaiskite žodžių spėliojimo žaidimą tiesiog su rašikliu ant vienas kito kūno!

10. “Meilės knyga”. Pasiimkite mėgstamą erotinį romaną ir skaitykite vienas kitam pikantiškas ištraukas, tuo pat metu liesdami vienas kitą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras