Mergvakario idėjos

76946c2631f7281a927bcf05434183c6.jpg
 
Mergvakaris – paskutinė proga „paūžti“. Turintis daugiau simbolinę reikšmę, šis paminėjimas vyksta prieš pat vestuves ir pažymi vienatvės pabaigą ir artėjančią naują, bendro gyvenimo pradžią. Čia, būsimos jaunosios draugės apsiima užduotimi parodyti tai, ko ji netenka ir linksmai su ja praleisti mergvakarį.

Štai – idėjos, kurias galima panaudoti.


Stilizuota fotosesija su kostiumais – bene visoms moterims patinka būti dėmesio centre. Kur daugiau galima taip pasijausti nei būnant prieš blyksinti fotoaparato objektyvą? Stilizuota ir su kostiumais rengiama pvz. 60-ųjų arba kitokio stiliaus fotosesija paliks atsiminimų ne tik jaunajai, bet ir kitoms dalyvėms. Taip pat turėsite ir gražių nuotraukų.


Savaitgalio išvyka į SPA arba kurortą – laiką leisti su savo geriausiomis draugėmis, atsipalaiduoti ir pasimėgauti masažu ir pasilepinti įvairiomis procedūromis – būtent tai gali būti labai puikus mergvakario praleidimo būdas. Išpuoselėkite save ir atsipalaiduokite artėjant didžiajai savo vestuvių dienai.


Lobių medžioklė – jeigu draugės gerai pažįsta jaunąją ir žino, kad šiai patinka tokios pramogos – ko dar laukti? Greitai prisiminkite vidinius juokelius ir pasiruoškite įvairių užduočių, kurios patikrintų būsimos nuotakos žinias apie savo drauges, jaunikį ir save pačią. Bus smagu ir nenuobodu.


Striptizo šokėjas – klasika. Kitaip čia ir nepavadinsi. Policininku arba gaisrininku apsirengęs vyras parodys jaunajai ko ji netenka ir patikrins jos ištikimybę. Smagus laiko praleidimas su kitomis draugėmis, kurios taip pat turės kuo pasigrožėti ir toli gražu nenuobodžiaus.


Kokteilių vakarėlis – norinčioms ramiai, bet tuo pačiu ir nenuobodžiai praleisti mergvakarį – galima pasidaryti kokteilių vakarėlį. Merginos, kokteiliai ir filmai arba serialai – puikus derinys. Pasikalbėsite, pasijuoksite, šiek tiek išgersite, pašoksite ir papramogausite kaip niekada anksčiau.

 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras