Mokslininkai nustatė meilužių tipą ir pagal mėgiamiausius ledus!

 
5 komentarai
Ką bendro turi tavo mėgstami ledai ir tai, kokio tipo meilužis ar meilužė esi? Kur kas daugiau nei galėjai pagalvoti!

Vaniliniai, šokoladiniai, braškiniai – kiekvienas turi savo mėgstamiausią skonį. Tad koks yra jūsiškis ir ką jis apie jus sako? Mes pažvelgėme kiek giliau į labiausiai mėgstamus ledus, kad galėtumėme pasakyti, ką jūsų mėgstamas ledų skonis atskleidžia apie jus miegamajame.

Net jei esate iš žmonių, kurie negali pasirinkti vieno mėgstamo skonio, galite sužinoti apie save kai ką naujo! Tad pristatome jums, ką bendro turi ledai ir meilė...

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra vaniliniai...

Vanilinių ledų mėgėjai tvirtai stovi ant žemės, kur yra saugiausia.

Lovoje jie nemėgsta eksperimentuoti. Seksas gryname ore ar neįprastose vietose jiems visai nepatinka. Tiesą pasakius, priimtiniausia jiems tai daryti misionieriaus poza, mylinčiai žiūrint į partnerio akis.

Prieraišūs ir ištikimi, jie ieško tikrosios meilės.

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra šokoladiniai...

Kaip ir galima tikėtis, šokolado mėgėjai yra labai aistringi žmonės, kuriems patinka mėgautis įvairiomis malonumo rūšimis ir gėrėtis viskuo, ką daro. Ypač, kai kalba sukasi apie meilę.

Šokoholikams meilė be nežabotos aistros yra ne meilė.

Šokolado mėgėjai turi šeštąjį pojūtį kitų žmonių jausmams, o ypač, širdies reikaluose. Jie yra labai dėmesingi meilužiai.

Dėka išskirtinio šarmo, jie turi didžiulį ratą draugų ir net dar didesnį ratą gerbėjų.

Jei jūsų mėgstamiausia ledai yra braškiniai...

Braškės turi labai stiprias sąsajas su erotika ir vaidina didelį vaidmenį viliojant.

Galima nė neabejoti, kad tie, kuriems patinka braškių skonio ledai, yra labai seksualūs sutvėrimai.

Aistringiems ir beveik visuomet pasirengusiems paišdykauti braškių mėgėjams patinka paprasti dalykai. Jie nėra nusiteikę prieš kelias skirtingas pozas, tačiau vos jie atranda tai, kas jiems tinka geriausiai, jie pasilieka prie to.

Kartais jie nėra patys išrankiausi partneriams, tačiau jei kartą jų širdis pasirinko, jie išliks ištikimi iki pabaigos.

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra karameliniai...

Ar jums patinka karamelinio skonio ledai, ar mėgstate ledus paskaninti karamelės gabalėliais, karameliniai ledai yra jausmingas pasirinkimas.

Tiems, kuriems patinka karameliniai ledai, seksas yra tai, kuo reikia gardžiuotis. Jiems nepatinka skubėti, tačiau gali leisti laiką tenkindami partnerio poreikius prieš sulaukdami dėmesio sau.

Karamelės mėgėjai yra atidūs, rūpestingi ir gali išvaryti iš proto. Jie nekenčia greitukų, jiems daug labiau patinka mėgautis laiku, praleistu miegamajame.

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra riešutiniai...

Graikinių riešutų ledai nėra tokie populiarūs kaip lazdyno riešutų įvairovė, tačiau kartą jų paragavus kelio atgal nėra. Riešutinio skonio ledai byloja apie ištikimybę.

Šio skonio ledai nedera prie kitų skonių, tad tas pats galioja ir kalbant apie meilę.

Graikinių riešutų mėgėjai yra ištikimi vienai širdžiai. Jiems neįdomu keliauti nuo vienų santykių prie kitų, o vienos nakties nuotykiai jiems yra visiškai nepriimtini.

Jie sutelkia dėmesį į vieną žmogų ir svajoja apie ramybę. Jie yra labai šeimyniški ir romantiški, mylintys ir ištikimi kompanjonai.

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra bananiniai...

Bananinių ledų fanai nėra paprasti žmonės. Jie mėgsta nuotykius, siurprizus ir unikalias patirtis.

Bananų mėgėjai yra linkę keisti partnerius, kad atrastų naujų malonumų, o pastovaus partnerio turėjimas ne visada yra jų plano dalis.

Jiems reikia daug laiko, kad atiduotų savo širdį kitam žmogui, tačiau vos radę savo princą ar princesę, jie nebepaleis.

Jie palenks jį ar ją savo pusėn dėl savo vaizduotės ir aistros eksperimentuoti: seksas automobilyje, lėktuve, jūroje ir t.t. Bananinių ledų mėgėjai yra atviri (beveik) viskam!

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra mėtiniai...

Mėtinių ir mėtinių su šokolado gabaliukais ledų mėgėjai yra drėbti iš to paties molio. Jiems patinka, kai viskas yra šviežia ir švaru.

Netvarka nėra tai, kas patinka mėtų mėgėjams, taigi ir užsiėmimai miegamajame turi būti tvarkingi ir švarūs.

Mėtų mėgėjams retai patinka glamonėtis – daug labiau tikėtina pamatyti juos ieškančius dušo ar artimiausio dantų šepetėlio.

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra Stracciatella skonio...

Stracciatella ledai yra ypatingo skonio – pusiau vaniliniai, pusiau šokoladiniai. Gal dėl to jie yra tokie mėgstami?

Tie, kuriems patinka Stracciatella skonio ledai yra aistringi, mėgsta seksą ir retai pasitenkina vienu meilužiu ar viena poza.

Įvairovė šiems žmonėms yra itin svarbi. Vienintelis būdas, kaip priversti Stracciatella skonio ledų mėgėją likti ištikimu, yra duoti jam pakankamai erdvės ir laisvės.

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra citrininiai...

Jei citrininiai ledai ar net šerbetas yra iš tikrųjų pagaminti iš šviežių citrinų (ne iš dirbtinio skonio, kaip dažnai pasitaiko), tuomet nėra nieko labiau gaivinančio!

Tie, kuriems patinka citrininiai ledai yra svajotojai, jiems patinka atsipalaiduoti ir leistis pasroviui. Jiems patinka egzotika ir dažnai jie renkasi neįprastus partnerius, kurie nuolat meta jiems iššūkį ir  “perkrauna” mintis.

Jiems patinka įsivaizduoti jausmingus nuotykius ir jie turi daugybę seksualinių fantazijų, tačiau jie nėra linkę viso to paviešinti, nebent randa idealią savo antrąją pusę.

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra kavos skonio...

Priklausomiems nuo kavos žmonėms kavos skonio ledai yra idealus pasirinkimas vasarą.

Tai praktiškas sprendimas, tad ir kavos skonio ledų mėgėjai yra praktiški žmonės.

Kita vertus, jie turi daugybę planų, idėjų ir vilčių, tačiau kai kalba pasisuka apie meilę, jie nėra lakios vaizduotės, jiems trūksta įkvėpimo ir jie nėra atviri naujovėms.

Kavos mėgėjams dvasinis pasitenkinimas patinka labiau nei kūniškas, todėl miegamajame jie galo būti šiek tiek nuobodūs.

Dažniausiai jie yra geri ir dėmesingi meilužiai, tačiau yra linkę prisirišti prie tos pačios rutinos.

Jei jūsų mėgstamiausi ledai yra vyšniniai...

Vyšnios yra kaip ir braškės – jos turi didelę erotinę galią.

Vyšnių mėgėjai yra labai aistringi ir jausmingi. Jie yra atsidavę meilužiai, kurie nori išpildyti kiekvieną savo partnerio norą.

Jų didžiausia fantazija? Seksas užrištomis akimis. Jiems reikia patyrusio partnerio, kuris galėtų išpildyti jų viltis ir aistras. Ir tokio, kuris sugebėtų išlaikyti jų diktuojamą tempą. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Mhm, būtent vaisinių nėra...
ner vaisiniu:(
o kur vienas populiariausiu ir skaniausiu BLOMBYRAS???
Nėra čia tokių, kurie man patinka... Nors iš bėdos tai tiks riešutiniai.
nu labai idomus straipsnis :D mane atitiko 100%, o mano vyra tik kokia 50 :D
Naujas komentaras