Moters gyvenime – šimtas vizitų pas kirpėją

5x.jpg
 
3 komentarai
Britų atliktas tyrimas parodė, kad kiekviena moteris per visą savo gyvenimą šukuoseną pakeičiam maždaug 100 kartų per gyvenimą.

Vidutiniškai, kiekviena 13-65 metų amžiaus moteris plaukus kerpasi bei dažosi mažiausiai du kartus per metus. Didžioji dauguma eksperimentuoja su mažiausiai trimis skirtingomis spalvomis.

Pastebėta, kad maždaug trečdalis visų dailiosios lyties atstovių su plaukais susijusiems pokyčiams ryžtasi po išsiskyrimo su antrąja puse, o beveik pusė – tiesiog dėl pabodusio vaizdo veidrodyje. Dažniausiai bandoma keistis mažais žingsneliai ir per ilgesnį laiko tarpą, o dramatiškiems pasikeitimams ryžtasi tik labai nedidelė dalis.

Tokias išvadas paveikė britų kirpėjas Andrew Collinge, atlikęs tyrimą su 3 tūkst. moterų. Taip pat šios apklausos metu paaiškėjo, kad pats populiariausias kirpimas bei plaukų spalva yra tokio stiliaus, kaip aktorės Jennifer Aniston (nuotr.) herojės Rachel populiariame televizijos seriale „Draugai“.

„Net ir nekeičiant spalvos ar nedarant kitokio kirpimo kaskart galima atrodyti vis kitaip. Tai gali priklausyti nuo vietų skyrimams pasirinkimo ar plaukų užmetimo į skirtingus šokus“, - kalbėjo pati aktorė.

Suaugusiems.lt 

 
Komentarai (3)
Rachel šukuosenos tai tikrai puikios ir šiaip personažas fainas buvo. Ak, pasiilgau 'draugų'... :(
O kiek vyrai, įdomu?
nu ir suskaičiuok tu man..
Naujas komentaras