Muzika seksui (su grojaraščiu)

 
12 komentarai
Vienas svarbiausių dalykų kalbant apie seksą – tinkama atmosfera. Ar gali kas labiau pagelbėti ją kuriant nei gera muzika, sustiprinanti seksualinius pojūčius?

Muzikos stilius – absoliučiai jūsų pasirinkimas, tačiau tikriausiai sutiksite, jog sunkus metalas nesukurs intymios atmosferos. Melodiją rinkitės atsižvelgdami į tai, kokį seksą mėgstate jūs ir jūsų antroji pusė.

Beje, verčiau rinkitės ne vieno atlikėjo albumą, o jungtinį – keleto dainininkų. Pateikiame jums keletą pasiūlymų.

RnB

Kalbant apie RnB muziką, reiktų paminėti vieną svarbų dalyką – joje jausmingus skambesius dažniausiai lydi ir žodžiai, tad tai puiki proga muzika pasakyti mylimajai tai, ką norite… Kaip bebūtų, tiesiog leiskite šiai muzikai prisidėti prie vakaro vilionių.

Elektroninė muzika

Jeigu mėgstate atsipalaiduoti, sekso metu keisti judesių greitį, tempą – tuomet ši muzika suteiks jums tai, ko ieškote. Elektroninė muzika bei butelis gero vyno gali tiesiog užhipnotizuoti jūsų vakarą.

Šokių muzika

Įsivaizduokite, kad meilė ir aistra kuria judviejų šokį... Klausykitės švelnios, originalios šokių muzikos , priverčiančios siūbuoti merginos klubus bei ritmingai judėti vyro penį. Iš tiesų, šis muzikos stilius – vienas geriausių pasirinkimų.

Etninė muzika

Jei jūs, ar dar geriau – ir jūsų antroji pusė, esate žmonės, dažnai mėgstantys išbandyti naujus dalykus, kodėl nepasimėgauti pilvo šokio ritmu ar švelniais graikiškos muzikos garsais? Jeigu melodija priverčia moterį jaustis seksualia, ji partneriui tikrai parodys, kokia aistringa moka būti. Jau nekalbant apie pikantiškesnius įsiskverbimo pojūčius...

Beje, gali pradėti glamonėtis tiesiog drauge šokdami ir „netyčia“ šokį užbaigti lovoje.

Džiazas

Jei esate nusiteikę lėtoms aistringoms glamonėms, lydimoms lengvo įsiskverbimo, džiazas – tai muzika, kurią tikrai verta rinktis tokioje situacijoje.

Bossa Nova (braziliškos muzikos stilius)

Jei yra tokia muzika, kuri gali nuteikti moterį seksui, tai būtent Bossa nova. Braziliški balsai bei eklektinė muzika bet kurią dailiosios lyties atstovę privers pasijusti laiminga, greitai susijaudinti bei mėgautis orgazmu bet kuriuo metu.

O mes, Suaugusiems.lt, atrinkome geriausius skirtingų stilių muzikos kūrinius, puikiai tinkančius seksui, ir sudėjome į grojaraštį „Muzika seksui“. Mėgaukitės muzika ir atraskite naujus seksualinius pojūčius!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (12)
METALO ! IR ORGIJŲ ! IR ALAUS ! :D
geri kūrinukai, labai :)
Kas cia per grojarastis seksui be Barry White...? :)
Egle, tikrai puiki daina :)
http://www.youtube.com/watch?v=SerfY2iDQvY Vis tiek,geriausia ši daina. Hess is more - yes boss
breath pas mus visa nakti ant repeat grojo :) o nuo dainos monica-angel ar kokia ten,mano vyrui nusileistu :)
aciu
taip ir ir norisi... :]] bus proga valentino diena isbandyti :]
very nice... :)
Mane tai veza Gala-Faraway:D
Super muzika, reiks vakare pabandyti... :))
mmm, puikus grojarastis, tiesiog nuostabi muzika, klausau dabar... :)
Naujas komentaras