Nacionalinės vyrų dienos proga - vardiniai prezervatyvai!

 
1 komentaras
Net 200 skirtingų vardų džiaugsis vardiniais prezervatyvais! Taip, Jūs visiškai teisūs, būtent šiandien, gegužės 30 dieną, kai minima Nacionalinė Vyrų diena mes išleidome vardinius prezervatyvus

Mintyse svarstote, kokia išskirtine staigmena galėtumėte Jį nustebinti šiemet? Bilietais į kiną, spektaklį, šuoliu parašiutu, o gal tiesiog romantiška vakariene žvakių šviesoje? Nebesukite sau dėl to galvos, suaugusiems.lt kolektyvas dovanomis jau pasirūpino. Specialiai nacionalinės vyrų dienos proga sukūrėme vardinius prezervatyvus, kuriuos įteikusios antrajai pusei, padarysite malonią ir, žinoma, netikėtą, tačiau taip pat ir šmaikščią staigmeną savo draugams ar mylimajam.

Mylimojo vardas gana retas, todėl nerimaujate, ar mūsų sukurtoje vardinių prezervatyvų kolekcijoje rasite sau tinkamą variantą? Galime Jus nuraminti, dovanas gaus ne tik Tomas, Vytautas, Rimas ar Donatas, tačiau ir nekasdienių vardų tokių kaip - Roman bei Valentinas savininkai. Juk renkant dovaną, už viską svarbiau originali idėja bei jos būdai, padėsiantys ją igyvendinti!

Vardiniai prezervatyvai puiki dovana ne tik nacionalinės vyrų dienos proga, tačiau taip pat nepamainoma, viena svarbiausių bernvakario atributikų. Tokia dovana tikrai atmins paskutines laisvės dienas ir turės neįkainojamą idėjinę vertę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
:D geras, kaip fainai galima nudziuginti ka nors :D
Naujas komentaras