Nauja erotinių prekių parduotuvė Vilniuje

foto-gedimino_pr.jpg
 
5 komentarai
Valentino dienos išvakarėse atsidarė didžiausia erotinių prekių parduotuvė Lietuvoje. Jeigu norite įsigyti naują erotinį žaisliuką, ieškote dovanų antrajai pusei ar draugams - užsukite apsižvalgyti!

Parduotuvė įsikūrusi pačiame Vilniaus centre, Gedimino pr. 45 tarp tarp „Drogas“ ir „Lelija“ parduotuvių (kitoje gatvės pusėje yra „Cofee inn“). 180 kvadratinių metrų plote įsikūrusioje parduotuvėje rasite net 2000 skirtingų erotinių prekių, todėl platus asortimentas patenkins net įnoringiausių pirkėjų lūkesčius.

Svarstantiems, kur parkuoti automobilį tai daryti geriausia Gynėjų gatvėje, netoli M. Mažvydo bibliotekos įrengtose parkavimo zonose. Taip pat įmanoma prisiparkuoti ir užsukus į netoli parduotuvės esančius vidinius kiemus. Norintiems į erotinių prekių parduotuvę užsukti nepastebėtiems, siūlome pasinaudoti ''slaptuoju įėjimu'', į kurį patekti galite pro „Ankštąją“ gatvę (į ją įeiti galite pro Gedimino prospektą, pasinaudodami netoli parduotuvės esančia tarpuvarte („bromu“). Kieme (mašinų parkavimo aikštelė) pamatysite duris ant kurių užklijuotas fantazijos.lt logotipas. Jums reikės paspausti skambutį ir parduotuvės darbuotojos akimirksniu įleis į vidų.


Erotinių prekių parduotuvėje galite ne tik įsigyti prekių, tačiau taip pat užsisakyti ekskursiją (jos trukmė 1-2 valandos) gimtadienio, bernvakario ar mergvakario proga ir plačiau susipažinti su intymiomis prekėmis, sužinoti įdomių istorinių faktų apie jas. Nedideliems asmeniniams renginiams (iki 12 žmonių) galima išsinuomoti ir joje esančia uždarą „BDSM“ zoną.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
pasirinkimas didesnis nei pas kitus internete, Puikumelis
sakyčiau labai customer friendly parduotuvė, galima pasiimti pirkinių krepšelį ir eiti sau ramiai apsipirkti, niekas įkyriai nelenda, tikrai rekomenduoju, ypač manau patiks moteris ir poroms, nors ka as kalbu - ir vyru zona kokia liuksova!!! Saunuoliai, kad tokia atidarete!
visai kitas vaizdas. gera parduotuve, daug visko
nu daugiau i jokias kitas neisiu - viskas po vienu stogu - fantastika!!!!!
buvau, nesitikejau tokios.. superine parduotuve!!!!
Naujas komentaras