Naujametinio vakaro idėjos mylimiesiems

 
Nauji metai vis stipriau mina mūsų slenkstį ir beldžia į duris. Jų sutikimą dažnai planuojame iš anksto, stengiamės sugalvoti kuo originalesnį, įdomesnį šventės scenarijų. Tačiau kartais atsitinka taip, kai apleidžia genialios mintys ir nepavyksta sugalvoti nieko išskirtinio arba norisi Naujuosius pasitikti vien tik mylimojo glėbyje. Todėl pateikiame keletą romantiškų Naujametinio vakaro idėjų.

Nakties žaidimai. Jei esate išsiilgęs romantikos ir laiko, skirto tik jums erotiniai žaidimai puikiai tiks ateinančiam vakarui. Išsirinkite gražiausius ir seksualiausius apatinius drabužėlius, gurkšnokite mėgstamą vyną ir džiaukitės malonia vienas kito draugija. Nuotaikai praskaidrinti, galite įsigyti specialų vaidmenų žaidimą. Dar originaliau būtų jį pasigaminti patiems. Tereikia iš spalvoto popieriaus iškirpti norimos formos lapelius, ant jų užrašyti slapčiausias erotines fantazijas, kurias norėtume įgyvendinti drauge su mylimuoju ir traukti po vieną iš jų. Tokie erotiniai žaidimai ne tik suteikia malonumą, tačiau leidžia nustatyti emocinio artumo lygį Jūsų santykiuose. Tradiciniai kortų ar šachmatų žaidimai taip pat gali būti ne ką prastesnė pramoga, jei sugalvosite įdomesnes pralaimėjimo sąlygas.

Kūrybinių talentų naktis. Atverkite savyje glūdinčius kūrybinius talentus! Pavyzdžiui, susėdę prie šventinio stalo dviese sukurkite eilėraštį kuria nors tema. Kitaip tariant, paeiliui siūlykite po vieną eilutę, kol išeis ketureilis. Piešimas – taip pat geras būdas atskleisti savo kūrybinius sugebėjimus. Jums prireiks dviejų popieriaus lapų ir dviejų pieštukų. Kiekvienas ant savo popieriaus lapo nupiešiate žmogaus, tigro, dramblio ar kokio kito gyvūno galvą. Svarbiausia taisyklė- jokiu būdu nesižvalgykite į vienas kito piešinius. Paskui sulenkiate popieriaus lapą taip, kad piešinys atsidurtų „už kadro“ ir liktų tik nupieštas kaklas. Tada apsikeičiate lapeliais su partneriu. Toliau piešiate krūtinę, juosmenį. Paskui vėl sulankstote ir apsikeičiate lapeliais ir vėl atskirai piešiate kojas. Paskui lapus atvyniojate ir tada pamatysite savo fantazijų vaisius. Jei išeitų vientisas baigtas personažas, vadinasi, jūs labai jaučiate vienas kitą.

Pabėkite dviese. Pamirškite viską aplink ir skirkite laiko tik vienas kitam. Atitrūkite nuo rutinos, užuot šventinę vakarienę valgę namuose, nueikite į mėgstamą restoraną. O jei leidžia finansinės galimybės išvykite į svečią šalį, ne tik atsipalaiduosite, pakeisite aplinką, tačiau taip pat pažinsite kitos šalies kultūrą.

Erotinis kūno masažas. Jei romantiška naktis vyksta namuose, iš anksto vertėtų pasirūpinti aplinkos dekoravimu.Rekomenduojama susikurti intymią, dar labiau suartinančią aplinką, įsigyti eterinių aliejų, kurie atliks afrodiziako vaidmenį. Kambaryje uždegti žvakių, kurių spindinti liepsna ne tik ramins, bet sukurs jaudinančią atmosferą, sužadins aistrą. Tačiau visų svarbiausia- mylimojo kūno glamonės. Nepamirškite masažuoti kiekvieno kūno lopinėlio, partneris liks sužavėtas ir norės akimirksnius Jums atsidėkoti tuo pačiu.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras