Naujos pažintys: kur jų ieškoti?

 
Atėjus vasarai kiekvieno iš mūsų širdys prisipildo meilės bei švelnumo, kuriuo norisi su kuo nors pasidalinti. Pasisekė, jei turite antrąją pusę ir galite jai atiduoti visa, kas geriausia, tačiau ką daryti vienišiesiems? Kur geriausia ieškoti antrosios pusės ir megzti naujas, vilčių teikiančias pažintis?

Šiomis dienomis barai bei naktiniai klubai tikrai ne vienintelės vietos pažintims megzti. Yra daugybė vietų, kuriose Jūsų laukia meilė ir šilti jausmai. Nors ką tik išsiskyrusios poros gali manyti priešingai ir aplink save nepastebėti nė vieno potencialaus partnerio. Tačiau lengviausias būdas surasti antrąją pusę – bendri draugai, galbūt ne visai tie, kuriuos pažįstate. Surenkite namuose nedidelį vakarėlį, pasikvieskite geriausias drauges, tegu jos kartu pasiima žavių nepažįstamųjų. Kas žino, galbūt vienas iš jų – didžiausia Jūsų gyvenimo meilė. Bet kokiu atveju, nepamirškite draugėms padėkoti.

Mokykla. Visai nesvarbu, Jūs mokinys ar jau universiteto studentas, tai pačios geriausios vietos naujoms pažintims megzti. Tai nebūtinai turi būti žavi bendraklasė ar linksmasis kurso draugas, apsidairykite, juk mokykla ir universitetas labai dideli!

Darbas. Žinoma, susitikinėti su kolega – nemenkas iššūkis, galintis ne tik maloniai džiuginti, tačiau pridaryti ir nemenkų problemų. Jei mylite vienas kitą – įmanoma viskas. Visgi, įsižiūrėti direktoriaus nederėtų, nes santykiams nesusiklosčius, prarasite ne tik brangų žmogų, tačiau didelė tikimybė ir darbo vietą. Dauguma romaną, santykius su kolega užmezga tik daugiau laiko pradirbę šioje vietoje ir geria pažinę vienas kitą.

Restoranas. Net atėję į kavinę papietauti, nejučia galite sutikti JĮ/JĄ. Visai nesvarbu, jei užkąsti atėjote su kolegomis ar bendramoksliais, neatsisakykite šmaikščiai pasikalbėti su žaviu nepažįstamuoju. Ir nebijokite imtis iniciatyvos, būkite ryžtingi, nebijantys rizikuoti, tik tokie žmonės gyvenime pasiekia daugiausiai!

Maisto prekių parduotuvė. Taip, Jūs akys neapgauna. Mano geriausia draugė tokiu būdu susipažino su būsimu vyru. Nors atrodo neįtikėtinai, tačiau net renkantis maisto produktus, gali užsimegzti malonios pažintys. Taigi nuo šiol atėjusios į parduotuvę atkreipkite dėmesį ne tik į taikomas nuolaidas, tačiau ir į žmones, esančius greta.

Internetas. Nors nerekomenduočiau pažintis megzti virtualioje erdvėje, tačiau net ten galima surasti savo gyvenimo meilę. Šiomis dienomis internetinės pažintys kartais vystosi žymiai greičiau ir efektyviau nei pasimatymai realybėje. Tačiau išlikite budrus ir aklai naujais pažįstamais nepasitikėkite, nesvarbu kokius meilius ir gražius žodelius jis/ji Jums čiulbėtų.

Apsipirkinėjimas. Išsiruošėte pagaliau atnaujinti pasenusį aprangos garderobą? Nors vyrai tikrai ne iš tų sutvėrimų, kurie dienų dienas leistų parduotuvėse, tačiau juos ten sutikti taip pat yra vilties. Juk reikalingiausi daiktai patys į namus neateina, todėl parduotuvėje apsilankyti privalu. Galbūt jis vienas iš tų, kuriems apsipirkimas nekelia neigiamų emocijų, todėl tai būtų vienas jus siejančių pomėgių.

Kur naujų pažinčių ieškote Jūs? Ar viltys ir lūkesčiai visada pasiteisina?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras