Nebrangios staigmenos, kurios visada baigiasi seksu

picnic_web.jpg
 
Idealus vyras – ne tas, kuris išleidžia krūvas pinigų moters grožio procedūroms, papuošalams, jos kelionėms ar laisvalaikiui. Siekiant nudžiuginti gyvenimo draugę ir norint gauti iš jos šį tą mainais, pakanka labai nedaug! Pasinaudokite mažais ir nieko nekainuojančiais, tačiau neįkainojamais patarimais. Neabejokite, visa tai baigsis audringu seksu ir labai atvirais pokalbiais!

Pažiūrėkite kino filmą

Sukurkite jaukią atmosferą ir pasiūlykite jai pažiūrėti kino filmą (šįkart pornografiją pamirškite). Idealus variantas – siaubo ar mistinis trileris. Mokslininkų įrodyta, kad baimės jausmą sukeliantys filmai dažniau baigiasi seksu, nes kada  dailioji lytis yra išsigandusi, ji nesąmoningai ieško atramos bei tampa lengvu grobiu jam. Taip pat nepamirškite  pasirūpinkite šiltu ir patogiu pledu bei paruoškite karštos arbatos puodelį ar pamaloninkite ją vyno taure. Keli saldainiai ar pyragaičiai taip pat nepakenks. Tai nuteiks ją saldžioms pramogoms. 

Iškyla gamtoje

Pabūkite romantikais ir suorganizuokite iškylą – pikniką. Pasirūpinkite vaisiais, saldumynais, sūrio ir mėsos užkandžiais bei mėgstamais gėrimais. Nepamirškite pledo ir poros pagalvėlių. Iškylai pasirinkite atokesnę vietelę, o keliauti galite automobiliu, viešuoju transportu ar dviračiu. Tai viena romantiškiausių staigmenų pasibaigsiančių karštais bučiniais ir neįtikėtinu seksu laukuose!

Žvaigždžių tyrinėtojai

Galbūt kai kam tokia pramoga atrodo banali ir nuvalkiota, tačiau svajojimas ir žiūrėjimas į žvaigždes yra vienas romantiškiausių dalykų visame pasaulyje. Jei turite galimybę, surenkite žvaigždžių stebėjimo punktą ant stogo. Taip pat galite pasirūpinti pripučiamu čiužiniu ar apklotu bei nepamirškite termoso ar stipresnio gėrimo. Pasidomėkite ir žvaigždynais. Bus dar geriau, jei įdiegsite atitinkamą programą savo telefone ir galėsite sekti dangaus kūnus.  Rodydami į dangų, kita ranka laikykite ją apkabinus per liemenį. Toks gestas žadina moters sąmonę ir susijaudinimą. Patikėkite,  jūsų „teleskopas“ bus jums labai dėkingas. 

Vakaras kaime

Turite kaimą, sodą ar seną senelių sodybą? Tai puiki vietelė! Pasiūlykite jai palaikyti jums kompaniją kelionėje. Žinoma, tokia išvyka kainuos kuro sąnaudas, maisto produktus ir kitus  būtinus daiktus, tačiau be šių dalykų vargu ar išgyvensite eilinę dieną. Nuvykę į vietą, jau būkite sugalvoję kuo pavaišinsite viešnią. Ir žinoma, nepamirškite žvakių šviesos! Nuošali erdvė ir tobulas apšvietimas leis atsiskleisti jūsų slaptiems ketinimams ir vargu, ar ji dėl to supyks. 

Kelionė automobiliu

Nuosavas automobilis – didžiulis privalumas vyrui! Jis suteikia jam galimybę pasiimti savo moterį ar merginą į nuošalesnę vietelę ir ją ten pamylėti! Nuosavas automobilis, muzika ir prasidėjęs vasaros sezonas, ar galima norėti ko nors geriau? Idealiausia vieta tokiam seksui -  miškas su ežero pakrante. Nepamirškite su savimi pasiimti geriamo vandens, servetėlių ir ,žinoma, prezervatyvų!

Nenustebkite ir nesupykite jei išleidus krūvą pinigų, ji atsisakė vykti į restorano viešbutį su jumis pavakarieniauti! Tokia suorganizuota pramoga persišviečia lyg per stiklą. Atminkite, daugeliui damų rūpi visai ne jūsų piniginė, o tai, kaip mokate įpūsti romantikos ir erotikos  dvasią!Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras