Nuogas menas (I)

 
1 komentaras
Tamasiaplaukis, apžėlęs ir su 22 tatuiruotėm įvairiausiose kūno vietose. Taip šiandieną atrodo Anthony‘s Borden‘as Ward‘as, geriau žinomas kaip tiesiog Tony Ward‘as.

Šis 47-erių vyras – amerikiečių supermodelis, aktorius, fotografas, mados dizaineris bei tapytojas.

Pirmą kartą prieš fotoobjektyvą Tony stojo dar 1983 metais. Tuo metu jam teko pozuoti su dizainerio Calvin‘o Kleino‘o kurtais apatiniais. Vėliau sekė darbas kartu su žymiais fotografais, pavyzdžiui, Karl‘u Lagerfeld‘u, Steven‘u Klein‘u, Steven‘u Meisel‘iu bei Terry Richardson‘u. Labai greitai jaunasis modelis buvo įvertintas – tapo veidu ir kūnu tokių vardų, kaip Chanel, Roberto Cavalli, Hugo Boss, Dolce&Gabbana, Diesel ar H&M.

Taip pat gana ryškus Ward‘o gyvenimo aspektas – draugystė devyniasdešimtųjų pradžioje su garsiaja dainininke Madonna. Jis pasirodė kai kuriuose atlikėjos vaizdo klipuose bei buvo įamžintas kontraversiškai vertintoje Madonnos knygoje „Sex“.

1996 metais Tony pradėjo kino aktoriaus karjerą – gavo rolę Bruce LaBruce režisuotame filme „Hustler white“.

Nuogas Ward‘o kūnas gerbėjams yra tiek pat gerai pažįstamas kaip ir jo vardas. Fotosesijas, kuriose jis Adomo kostiumu, sunku būtų ir suskaičiuoti. Jūsų teismui – 1984 metų fotografijos. Paliekame šiek tiek paslapties, todėl pateikiame tik švelniausius perliukus.

„Nuogas menas“ – tai rašinių ciklas, kuriame Suaugusiems.lt skaitytojus supažindiname su įvairiais menininkais, nesigėdijančiais savo nuogo kūno bei drąsiai demonstruojančiais jį pasauliui.


Artūras Katinas

 
Komentarai (1)
Kūnas tai tobulas, bet va galva prie jo nedera: labai jau transvestitiškas veidelis.
Naujas komentaras