Nuotaikingos dovanų idėjos, mylimajam nustebinti

 
Kai nejučia vienos didžiausių metų šventės ima minti mūsų namų slenkstį, susimąstome kokiomis dovanomis nustebinti artimuosius. Parduotuvių lentynos lūžta nuo prekių gausos, reklaminiai lankstinukai ragina išrinkti stulbinančias dovanas. Tiems, kurie mėgsta originalumą, siūlome susipažinti su išskirtinėmis dovanų idėjomis, kurios suteiks ne finansinę naudą, tačiau parodys partneriui koks jis jums brangus.

1. Dėlionė. Jei turite nors kruopelytę fantazijos, paimkite didelį popieriaus lapą ir nupieškite paveikslą ar popierių išmarginkite jausmingomis, romantiškomis frazėmis. Priklijuokite popieriaus lapą ant storesnio kartono ir sukarpykite mažais kvadratėliais, gausite puikią dėlionę! Dovaną dailiai supakuokite į papuoštą dėžutę ir įteikite mylimajam. Originalu, paprasta ir jausminga!

2. Daina. Jei jūsų rašymo ar tapymo įgūdžiai nėra vieni iš geriausių, tuomet įrašykite dainą! Galite pasirinkti partnerio mėgstamą muzikinį kūrinį ar išdrįsti sukurti savąjį. Atsipalaiduokite, Jums nereikia prilygti geriausiems operos solistų balsams, svarbiausia gera idėja.

3. Bučiniai ir apkabinimai. Prisilietimų ir neverbalinės kūno kalbos tikrai nebus per daug. Todėl per šventes dosniai jais visus apdovanokite, visi liks patenkinti. O jeigu prie jų pridėsite mėgstamų saldainių dėžutę- bus tobula dovana.

4. Masažo kuponas. Jokiu būdu ne įsigytas masažo kabinete. Padarykite atvirutę, kurios viduje įrašykite datą, laiką ir vietą, kada norėtumėte nustebinti mylimąjį šia pramoga. Belieka paruošti putų vonią, uždegti aromatines žvakes ir peržvelgti naujausius masažo judesius.

5. Gėlių puokštė. Ši dovana tinkama be išimties visoms progoms. Kiekvienu metų laikų galima sukurti įspūdingą gėlių puokštę, tereikia vaizduotei leisti atlikti savo darbą. Vasarą puikią puokštę galima surinkti iš pievos gėlių, o žiemą papuošti gėles pušinėmis šakelėmis.

Nors iš pirmo žvilgsnio visa tai gali atrodyti maži, nieko verti dalykai, tačiau atminkite- gyvenimas susideda iš smulkmenų, todėl daugiau dėmesio atkreipkime į jas!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras