Oficialu: seksas priverčia mus jaustis gerai

 
1 komentaras
Mylėjimasis didina laimės jausmą labiau nei kas kitas, teigiama naujo tyrimo išvadose.

Tyrimo metu mokslininkas George’as MacKerronas, bendradarbiaudamas su Londono ekonomikos mokykla, specialios programėlės dėka apklausė daugiau kaip 45 000 išmaniųjų telefonų naudotojų, kurie žymėjo savo veiklą, vietą ir laimės lygį daugiau kaip penkis kartus per dieną.

Per kiek daugiau nei metus jie sulaukė daugiau kaip trijų milijonų atsakymų, o rezultatai buvo įvesti į taip vadinamą “hedonimetrą”, kuris protokolavo žmonių nuotaiką.

Mokslininkai atrado, kad Kalėdų diena buvo laimingiausia metuose, o apogėjus buvo pasiektas gruodžio 25-ąją, 13 val. 50 min.

Jie taip pat pastebėjo, kad didelis pakilimas buvo karališkųjų vestuvių Didžiojoje Britanijoje dieną, balandžio 29-ąją, o nelaimingiausi žmonės buvo sausio 31 dieną, 20 val. vakaro.

“Per balandį mes matome eilę pakilimų dėl pavasario atostogų”, - sakė MacKerronas.

“Per karališkąsias tuoktuves pakilimas buvo apie 11 val., ceremonijos metu, ir dar kartą apie 13 val., kai Williamas ir Kate išėjo į balkoną”, - pridėjo jis.

Geriausi būdai būti laimingu:

Seksas – 12,9 proc.

Sportas, mankšta – 6,5 proc.

Teatras, koncertas – 6,5 proc.

Dainavimas, pasirodymas – 5,9 proc.

Paroda, biblioteka – 5,6 proc. 

Beje, kito tyrimo duomenimis, geriausias laikas seksui yra 7:30 ryte - šiuo metu išsiskiria daugiau reikalingų hormonų, kūnas jautriau reaguoja į stimuliaciją. 

Suaugusiems.lt

Kas Jus padaro laimingu?
 
Komentarai (1)
xmm.. sutinku;DDDD
Naujas komentaras