Ozzy Osbourne patarimai seksui

 
3 komentarai
Ozzy Osbourne pataria vyrams užsidėti netikrą barzdą, žaisti lovos žaidimus ir susijaudinimas grįš į jų seksualinį gyvenimą.

61-erių metų britų rokeris patarimus dalina „Rolling Stone“ žurnale, sveikatos skiltyje.

Pats vedęs daugiau nei 20 metų, dainininkas teigia, jog savo šeiminius santykius nesunkiai išlaiko įdomius, svarbiausia, jo manymu, nepamiršti prieskonių draugystei.

„Visada sakiau savo žmonai Sharon – paroje yra 24 valandos, tad tikrai nesunku bent vieną iš jų praleisti kartu“, - taip rokeris atsakė skaitytojui, kurio merginos nežavėjo intymumas drauge.

„Eikite į pasimatymus, kartu pietaukite. Arba persirenkite kuo nors: užsidėkite peruką, netikrą barzdą, įsivaizduokite, kad tai slaptas romanas. Atraskite vienas kitą iš naujo.“.

Prieštaringai vertinama įžymybė garsėja laukiniu elgesiu, kalbėdamas apie alkoholį bei kitas psichotropines medžiagas jis pasakojo: „Vienintelis kartas, kai su vaikais kalbėjau apie narkotikus buvo tada, kai tiesiog paklausiau, ar negalėtų man jų duoti.“

Parengta pagal Shesaid.com , Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Tai jau gerulis tas Osbourn'as :D ir visa jų šeimynėlė yra cool :) Daugiau tokių vyrų ir įdomesnis gyvenimas bus... :) O apie MM patarimus ir aš norėčiau sužinot.. Tūrėtų jie unikalūs būt kaip ir MM asmenybė... ;D
savotiškas man tas Ozzbournas visada buvo :)
butu idomu Marlyn Manson patarumu gauti
Naujas komentaras