Pažinčių skelbimai: kokie vyrų tipai dominuoja

Dating-script.jpg
 
1 komentaras
Kaip ir realiame pasaulyje, kibernetinėje erdvėje galima atrasti įvairaus plauko žmonių. Kiekvienas su savu charakteriu, išskirtiniais būdo bruožais, humoro jausmu ir gyvenimo tikslais. Todėl nepatartina žiūrėti į šį straipsnį kaip į nenuginčijamą ir visiškai tikslų vyrų “katalogą”, pagal kurį į kategorijas būtų galima suskirstyti absoliučiai visus vyrus. Vieni, žinoma, tolimesnius apibūdinimus atitinka idealiai, kiti – dalinai, o treti iš viso priklauso visai kitokiam tipui (mažumai). Tad skaitykite ir išsaugokite informaciją, nes ji gali būti naudinga ateityje, tačiau visuomet vadovaukitės savo intuicija ir nuojauta. Apačioje – 5 vyrų tipai, nuo kurių mirga pažinčių skelbimai.

1. Žvalgas

Galbūt jis ir fantazuoja apie gražius, prasmingus santykius, reguliarų seksą, atsidavimą ir netgi šeimą, tačiau niekada nežengs rimto žingsnio. Jam tai – žaidimas. Kaip vaikui žaidimų aikštelė. Jis smalsus, neapsisprendęs ir... drovus. Jam patinka bendrauti, užmegzti santykius, tačiau tik iki tam tikro lygio (tokio, kuris nereikalauja susitikti akis į akį). Už kompiuterio ekrano jis jaučiasi saugus, pasitikintis savimi, tačiau žino, kad greitai pajudės prie kitos aukos, todėl stipriai neprisiriša prie vieno kontakto. Pažinčių skelbimai leidžia tokiems tipams trumpam panirti į iliuziją, kad jie daro kažką vertingo dėl savo santykių, tačiau kai jiems tai pabosta... Puf! Jie dingsta.

2. Išsiblaškėlis

Jaunas, dažniausiai tarp 20 ir 30 metų, energingas ir suvokiantis, jog visas gyvenimas dar prieš akis. Pažinčių skelbimai jam suteikia galimybę rinktis iš plačios jūros kandidačių (arba kandidatų, jei jo toks skonis) ir jį tai veža. Tačiau čia pasitvirtina pravardė “išsiblaškėlis” – turėdamas tiek daug galimybių ir noro, šis tipas sunkiai pasilieka prie vienų santykių ir gali lengvai peršokti į kitą “karietą”, jei jam ten pasirodys įdomiau. Skirtingai nei pirmasis tipas, Išsiblaškėlis nebijo susitikimų, atvirkščiai – jis juos inicijuoja ir su dideliu užsidegimu. Jis juk neturi laiko laukti. Su šiuo tipu smagu kelis pirmuosius mėnesius, tačiau neverta tikėtis kažko daugiau.

3. Eksperimentuotojas

Gana dažnas tipas, taip pat jauno amžiaus (20-30 m.). Yra įsitikinęs, jog vyresnės moterys labiau žino, ko nori, ir jis ieško būtent tokių. Eksperimentuotojai mano, jog vyresnio amžiaus moterys išmokys juos ne tik atsidavusių santykių subtilybių, tačiau ir naujų triukų lovoje. Tai gali privesti prie tam tikrų nesusipratimų abiejose pusėse: jauni vyrukai nori lengvų, neįpareigojančių ir seksualinių santykiu, o moterys ieško kažko rimtesnio. Vertėtų pasisaugoti šio tipo ir stebėti jį iš arčiau – ne visada aišku, kokie jo tikslai.

4. Įskaudintasis

Šiam vaikinui nepasisekė: jis mylėjo, ir karštai, tačiau viskas išėjo ne taip, kaip turėjo išeiti. Paliktas sudaužyta širdimi, jis tikisi, jog pažinčių skelbimai padės jam atgauti gyvenimo vairą ir vėl panirti į rimtus santykius. Nors dažniausiai jo ketinimai geri, tačiau jis pats gali nesuvokti, jog kol kas nėra pasirengęs priimti naują žmogų į gyvenimą. Dažnai šis tipas dar tvirtai laikosi įsikibęs į savo prisiminimus su buvusiu partneriu, todėl tenka apsispręsti: ar būsite žmogus, kuris iškęs jo verkšlenimus ir padės pamiršti, ar tiesiog paliksite šį galvos skausmą kažkam kitam. Jūsų pasirinkimas.

5. Užimtasis

Jis jau turi su kuo kurti ateitį, tačiau smalsumas jį verčia pasidairyti plačiau – gal yra kas geresnio? Tai dažniausiai nereiškia, kad jis pasirengęs palikti tai, ką dabar turi. Jam pažinčių skelbimai yra vieta apsišniukštinėti, galbūt atrasti tai, ko trūksta dabartiniuose santykiuose ir tai įvesti (arba grąžinti, jei buvo prarasta). Vienaip ar kitaip – neverta daug dėmesio skirti tokiems tipams. Jie tikrai nesiruošia dėl jūsų palikti dabartinio partnerio.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Nr. 1 Tai būtu ne žvalgas. O laido riteris. Žvalgas per gerai pavadinta
Naujas komentaras