Pažintys suaugusiems: ko vyrai neturėtų rašyti moterims?

 
Šiandien jau nieko nebestebina pažintys suaugusiems – kai gyvename moderniame 21 amžiuje, įvairios bendravimo formos tampa realybe. Taigi, nepriklausomai nuo to, ko ieškote (partnerio vakarėliams, neįpareigojančių santykių, vienos nakties nuotykio), pažintys internete yra kone pats geriausias pasirinkimas. Tiesa, būtų galima išvardinti išties labai daug priežasčių, kodėl šis pasirinkimas yra verta dėmesio (greita, modernu, patogu, smagu), tačiau apie jas šį kartą nekalbėsime, o atkreipsime dėmesį į vieną esminių dalykų.

REGISTRUOKIS SUAUGUSIEMS.LT PAŽINTYSE

Ne paslaptis, jog tokio pobūdžio pažintis pradeda ne nuo ko kito, o nuo nekalto susirašinėjimo. Kuo viskas baigsis, priklausys tik nuo jūsų pačių, tačiau nepriklausomai nuo to, kokio rezultato tikitės, susirašinėjimo neišvengsite. Reikia pastebėti, jog būtent netinkamas susirašinėjimas ir yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl nesulaukiama tų rezultatų, kurių buvo tikėtasi. Viskas būtų kur kas paprasčiau, jei vyrai nerašytų tam tikrų dalykų moterims, ir atvirkščiai. Taigi, šį  kartą atkreipsime dėmesį  į tai, ko neturėtų rašyti vyrai moterims, tuo atveju, jei nori, kad  pažintis būtų sėkminga.

Kas jau kas, tačiau labai dažnai stipriosios lyties atstovai nesugeba  reikšti minčių raštu taip, kaip tai patiktų moterims. Savaime suprantama, būtų sunku rasti  21 amžiaus damą, kuri tikėtųsi eilių ar poemų, tačiau neverta užsimiršti, jog tiesmukišku kvietimu praleisti naktį sužavėti pavyks taip pat nedaugelį. Žinoma, egzistuoja moterų kategorija, kuriuos su mielu noru skipina klausimus apie tai, ką veikia gyvenime, kuo užsiima laisvalaikiu ir kur planuoja leisti artimiausias atostogos, tačiau taip manančių dailiosios lyties atstovių būrelis yra išties nedidelis, tad ir tikimybė, jog interneto platybėse pavyks sutikti tai mąstančią merginą, yra taip pat ne itin didelė. Taigi, jie siekiate palankumo, apsidrausti jums padės keli esminiai klausimai, kuriuos verta užduoti pokalbio pradžioje. Toliau beliks tik stebėti, kaip klostosi situacija...

Yra ir dar vienas dalykas, kurį parašius, tikimybė, jog išsipildys ilgai lauktas scenarijus, taip pat gerokai sumažės. Labai dažnai vyriškosios lytie atstovai nepraleidžia progos užsiminti apie tai, kaip jie mėgsta seksą  naktį ir dieną, ryte bei vakare, pietums bei priešpiečiams. Dar didesnė dalis tikrai nepraleidžia progos pasipuikuoti tuo internetinėje erdvėje. Vis dėlto, taip pasielgus, belieka tik spėlioti, ar toks užsidegimas neatbaidys pažinčių portale susirinkusių dailiosios lyties atstovių.
Praktika rodo, jog  labai dažnas jau pirmojo susirašinėjimo metu yra pasiūloma susitikti. Nors tokios iniciatyvos neretai imasi ir moterys, reikia pastebėti, jog vis dėlto vyrai išlieka lyderiai šiuo klausimu. Taigi, jei jau pirmojo metu siūlote sutikti, užuot pasiūlius tai padaryti nuošalioje vietoje, pirmajam susitikimui vertėtų parinkti žinomą, populiarią, viešą vietą. Kodėl tinka būtent tokia vieta? Atsakymas labai paprastas – tik nedidelę dalį  merginų viliotų mintis susitikti užmiestyje ar naujojo  virtualaus pažįstamojo namuose. Lygiai taip pat nevertėtų rašyti, jog jau pirmąjį vakarą su mielu noru atvyktumėte į naujosios pažįstamosios namus – vargu, ar atsiras daug tokių drąsuolių. Taigi, jei nenorite visko sugadinti, teks dar bent šiek tiek palaukti...

Dar  vienas dalykas, kurį taip pat reikia gerai apgalvoti, norint, kad tokia pažintis būtų sėkmingai – tai komplimentai. Reikia pastebėti, jog šiuolaikiniams vyrams išradingumo tikrai netrūksta, todėl komplimentų  galima sulaukti pačių  įvairiausių,  ir nebūtinai tokių, kurie pakels nuotaiką visai likusiai dienai. Taigi, jei norite, kad pažintis būtų sėkmingai ir atneštų laukiamą rezultatą, gerai apgalvokite, koks komplimentas turėtų pasiekti naująją  pažįstamą, o kurį verta  pasilaikyti sau. Beje, reikia priminti, jog tradiciniai komplimentai jau yra pabodę, todėl moteris džiugina originalūs komplimentai. Jei tokių nežinote, pats metas paieškoti jų interneto platybėse. 

Na, o pabaigai – dar keletas trumpų pastebėjimų apie tai, kuo mažiau žavisi dailiosios lyties atstovės tokio pobūdžio pažinčių portaluose. Vienas iš jų – nedidelis amžius. Praktika rodo, kad  daliosios lyties atstovės pirmenybę yra linkusios teikti vyresniems už save, tad, jei esate jauno  amžiaus, belieka tik daryti išvadą, jog tuo atveju, jei sau pridėsite metus kitus, sulauksite kur kas daugiau dėmesio. Kita vertus, nereikia pamiršti, jog pažintys suaugusiems yra tas dalykas, kuomet tiesa visada išaiškėja, tad neverta jos per daug gražinti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras