„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ - perkamiausias erotinis romanas pasaulyje!

 
13 komentarai
Nors knyga „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ išleista 2011 m., tačiau jau šiuo metu pasaulyje jos yra parduota daugiau nei 40 mln. Knyga „nuvainikavo“ paskutinės knygos apie Harį Poterį pardavimus. Pirmasis milijonas buvo išpirktas per 11 savaičių. Pati autorė Erika Leonard, besislepianti po slapyvardžiu E. L. James, knygą pradėjo rašyti kaip internautė, o supratusi jog skaitytojų ratas sparčiai plečiasi, nusprendė išleisti trilogiją. Tiesa, visa istorija prasidėjo nuo legendinio „Saulėlydžio“ bei jo herojų – Belos ir Edvardo.

Nors vieni šią knygą peikia, Holivude jau renkami aktoriai pagal knygą statomam filmui, o ir knygos pardavimai skatina pavartyti pirmojo E. L. James romano „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ puslapius.

Romano veikėjai – 22 metų jauna koledžo studentė Anastasia Steele ir 27-erių milijardierius gražuolis Christian Grey. Jis ieško tik aštrių erotinių nuotykių, ji – pastovaus mylimo vaikino. Šių jaunuolių susitikimas pavirsta į, švelniai tariant, kitokius santykius: knygoje netrūksta erotikos ir audringų santykių, vergavimo ir disciplinos, sadizmo ir mazochizmo prieskonių.

Kita vertus, visą laiką galima sekti ir psichologinius niuansus, kai iškyla amžina kova tarp nekalto ir viską užgrobiančio pasaulių. Kuo visa tai gali pasibaigti, jei šių pasaulių atstovai ne tik susitinka, bet ir įsimyli vienas kitą? Ir ką gali nulemti nedorovingi meilės žaidimai, susaistyti virvėmis?

Romanas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ primena išpažintį ir atviravimą, kuris tiesiogiai šokiruoja, bet ir tuo pačiu pritraukia skaitytojus, iššaukdami labai daug ginčų bei prieštaravimų.  

Kodėl ši knyga tapo taip greitai populiari? Leidėjų nusivylimui, tikrai ne dėl to, kad „jie žino, ko nori moterys“. Knyga „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ labiau primena moterį, kuri ištekėjusi jau 20 metų ir staiga supranta, kad ką ji iki šiol darė – nebuvo visiškai teisinga.

Ko gero, svarbiausias knygos populiarumo faktorius – užslėptos erotinės fantazijos, kurios taip niekada ir nepasiekia žmogaus akių. O nors kartą jas perskaitęs žmogus pasijunta laisvas ir su džiaugsmu atvirai apie jas diskutuoja. Taigi, informacija apie knygą plito iš lūpų į lūpas, nes visi norėjo patys įsitikinti ir įvertinti, KAS yra parašyta erotinėje knygoje.

Kitas dalykas, ar kada nors bandėte aprašyti sekso scenas? Na bent jau vieną SMS žinutę? Tai vienas iš sudėtingiausių žanrų: įtaigus sekso scenų aprašymas yra sudėtingesnis dalykas nei pats seksas. O dar sudėtingiau sekso scenas sujungti į vieną istoriją, kuri tiesiog įtrauktų skaitytoją. Todėl pasaulyje egzistuoja Blogiausio sekso apdovanojimai, o „nugalėtojai“ yra labai lengvai apdovanojami. XXI a. jau negali būti metaforų. Ir jei Markizas de Sade galėjo leisti sau fantazuoti ir svajoti, ši istorija atrodo pati tikriausia.

James knygoje sekso scenos nėra atsitiktinės, jos yra istorijos pagrindas, konflikto esmė ir, galų gale, vieno iš pagrindinio herojų kertinis charakterio bruožas. „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ yra knyga apie seksą, o ne knyga su sekso intarpais.

Jei važiuodami viešuoju transportu, traukiniu ar tarptautiniu autobusu pamatysite, kad žmogus virpčioja, aikčioja, šnabžda, blykčioja akimis ir kramto savo lūpas, pažvelkite per petį – ko gero, jo ar jos rankose tinkama knyga, kurią jūs irgi norėtumėte paskaityti. Galbūt slapta. Galbūt pasidalindami įspūdžiais su geriausia drauge ar draugu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (13)
labai sexsualus žaidimai
:D
Aaaa... nu tada gerai :) o tai as ir galvoju... :)
tai dar nedaskaitei, pasirodo tik 15 nuolankiuju, o siaip tai daugiau :)
bet kad tik 15 moteru jis turejes tai kazkaip netikroviskai...
As perskaiciau anais metais anglu kalba...zinokit geresnes knygos nera...super.
Moterys ir merginos. Kaip pasielgtumete Anos Stil vietoje?
A, radau :)
E, tai kaip laimėt tą knyga?
Man irgi patinka, vakare skaitau, tai po to tiesiog sunku uzmigti....
Slamstas tokia knyga, kokia cia erotika nuobodi knyga, va Anne Rice tai erotika raso knyguose, kad uzeina beskaitant, geros jos knygos pac k nebesam, armandas is avmpyru kronikos, va ten tai ero prirasyta jaudinanciai.
Labai gera knyga, kai aš tokia patvirkus, tai man ideali!
tiesiog sunku sia knyga skaityti gulint salia vyro, iskart norisi ji isprievartauti :))))
Naujas komentaras