Pigūs būdai praleisti romantišką vakarą

3(1).jpg
 
Turbūt kiekviena, ypač jaunesnio amžiaus pora susiduria su situacija, kada reikia taupyti arba prižiūrėti finansus. Tačiau tas aspektas, kurio sąskaita taupyti norisi mažiausiai – mūsų mylimi žmonės. Jiems norime tik geriausio, todėl štai keletas linksmų idėjų, kurias galite įgyvendinti romantiškoje aplinkoje, labai nedidelėmis išlaidomis.

Masažų vakaras


Nors tai skamba itin seksualiai, masažų vakaras nebūtinai turi virsti į erotinę fiestą. Tačiau tarp mylimųjų masažas dažniausiai baigiasi karštu seksu, todėl tai bus ne tik puikus būdas pasikalbėti apie jūsų dieną ar pavaišinti vienas kitą namų gamybos gardėsiais, bet didžiausias laimikis - prisilietimais sujaudinti partnerį. Galite įsigyti nebrangaus masažo aliejaus ir uždegti žvakę bei įjungti muzikos ramiam ir jaukiam fonui.


Netikras restoranas


Tai itin nuotaikingas ir smagus vakaro praleidimas. „Šefas“ sulaukia savo antrosios pusės ir jai arba jam prisėdus prie stalo, įteikia meniu. Meniu turi tik tuos patiekalus, kuriuos šeimininkas jau yra paruošęs. Be abejonės, apsiriboti bulvytėmis fri arba šaldytais cepelinais nereikėtų. Pasistenkite pagaminti kažką neįprasto, nebūtinai brangaus. Na, o desertui „šefas“ gali pasiūlyti save.


Vienas kito tapymas


Linkusiems prie meno – akto tapymas taps nepamirštamų įspūdžių kalve. Pasiruoškite paletes, reikalingus dažus ir teptukus bei įkalbėkite savo partnerį(-ę) nutapyti jūsų aktą. Tikriausiai daug vargo nebus, nes bet kuris piešti mėgstantis asmuo bus sužavėtas jei sutiksite pozuoti. Galų gale bus tikrai nesunku įkaitinti atmosferą ir pereiti prie intymių žaidimų tarp modelio ir tapytojo.


SPA / vonia


Įsigykite arba ištraukite seniau dovanotas vonios druskas, pasigaminkite naminio masažo aliejaus ir pasiruoškite lepinti vienas kitą. Vyras galės atlikti puikų pėdų masažą, paruošti veido kaukę ir pedikiūrą, lydimą smagaus pokalbio. Na, o moteris vyrą palepinti gali atpalaiduojančiu viso kūno masažu bei apsirengti seksualų chalatėlį.


Klubas svetainėje


Beveik kaip žaidimas vaidmenimis. Jeigu nenorite švaistyti pinigų, tačiau trokštate gerai pašėlti su savo antrąja puse, apsirenkite išeiginiais drabužiais ir įsijunkite muziką savo svetainėje. Vakarėlis gali būti ir ramesnis, tiesiog su taure vyno bei bokalu alaus. Šokite, juokitės ir linksmai leiskite laiką, o vėliau galite pavaišinti vienas kitą skania namų gamybos vakariene.

 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras