Pusnuogiai vyrai kaitins Lietuvos Damų aistras (FOTO)

 
7 komentarai
Lapkričio 17 – 19 dienomis didžiuosiuose šalies miestuose vyks tarptautinis vyrų striptizo čempionatas „EROTICshowMEN 2011“, kurio metu daugybė tobulų kūnų gundančiais judesiais nuginkluos moterišką Lietuvos auditoriją ne tik skoninga ir seksualia choreografija, bet ir intriguojančiu šou.

Renginyje pasirodys ir dėl nugalėtojo vardo varžysis populiariausi striptizo šokėjų kolektyvai iš Lietuvos bei užsienio. Jų pasirodymus vertins ne tik žiūrovės, bet ir vertinimo komisija, kurią sudarys žavios bei garsios Lietuvos moterys.

Šį ketvirtadienį, lapkričio 17 d. „EROTICshowMEN 2011“ atrankos turas vyks Šiaulių naktiniame klube „MARTINI“, kurio metu dalyvių vertimas bus patikėtas tik susirinkusiai publikai. Penktadienį, lapkričio 18 d.Kauno restorane–klube „COMBO“ vyksiančiame čempionato pusfinalyje vertinimo komisijos kėdes užims burleskos šokėja Eglija Vaitkevičė, dainininkės Viktorija Mauručaitė, Eva ir Taja, fotografė Laima Geležiūtė. Šeštadienį, lapkričio 19 d.Vilniaus „Forum Palace“ pramogų klube „GALAXY“ čempionato finalo vertinimo komisijos narėmis sutiko būti aktorė Ineta Stasiulytė, grupės „69 danguje“ vokalistė Ingrida Martinkėnaitė, buvusi laidų vedėja ir grožio konkursų dalyvė Ilona Penkauskienė, pramogų pasaulio atstovė Oksana Zlatkovaitė, televizijos projektų dalyvė, atlikėja Lidija Rasutis, radijo stoties „Ruskoje radijas“ laidų vedėja Veronika Maksimova.

Kiekvienas šokėjų kolektyvas pagal čempionato programą atliks po kelis šokius. Bus vertinamas dalyvių artistiškumas, bendravimas su publika, plastika, išradingumas, seksualumas.

„EROTICshowMEN 2011“ dailiosios lyties atstovės vilios ir aistras kaitins striptizo šokėjai „CandyMen“ iš Baltarusijos, „Gym Boys“ iš Latvijos, „Pride Show“ iš Ukrainos, „BadBoys“ ir „Guardian Angels“ iš Lenkijos. Mūsų šaliai atstovausiantys puikiai lietuvaitėms pažįstami „Gelbėtojų šou“ šiame renginyje dalyvaus šeimininko teisėmis ir vertinami nebus.

Suaugusiems.lt dovanoja galimybę laimėti bilietus į šį renginį. Kaip tai padaryti sužinosite čia: http://www.facebook.com/suaugusiems.lt/posts/238699332859319

Bilietus į renginius Šiauliuose, Kaune ir Vilniuje galite įsigyti čia: http://www.bilietai.lt/lt/event/10362

Koks dar geresnis laisvalaikis gali būti draugių kompanijai?

 
Komentarai (7)
kad tokio tipo lėlės gerai į snukį užvažiuoja. Turiu patirties su tokiais kekšiukais
Oi, jau tik ne super išvystytas raumenynas sukelia moteriai alpulį. Man tokio tipo lėlės negražios.
Nu atrodo kunas mano neblogai,bet saliai ju be maikes geda stovet butu :D
Nu kaip patinka panelėms blogi berniukai, tik kažkodėl vėliau visus vyrus kiaulėmis vadina. Gal žinote kodėl?
Aš taip pat treniruojuosi ir nepasakyčiau, kad jie kažkuo ypatingi vyrai. Tiesiog gerai prižiūrėtas kūnas, atidirbti choreografiniai judesiai.
tai imk zmona uz parankes, ar drauge ar draugiu kompanija ir eik, nemaciau, kad ten butu parasyta, jog vyru neileidzia :)
Aš vyras ir tikrai ne gėjus, bet būtų įdomu ir man pasižiūrėti. Smalsu. Būtų galima įvertinti, ar tikrai jie jau tiek geresni už mane :D
Naujas komentaras