R.Stewart‘as pakerėjo Lietuvos publiką

 
2 komentarai
Gražiausių ir laiko patikrintų dainų skambesys vakar užliejo sostinės Vingio parką. Čia Lietuvos publikai savo koncertą padovanojo legendinis roko atlikėjas Rod‘as Stewart‘as.

Ilgai lauktas pasirodymas, daugumos pavadintas tiesiog tobulu, praėjo itin sklandžiai. Vienintelis nepatogumas buvo pasipylęs lietus, tačiau susirinkusiesiems tai nerūpėjo – permirkę gerbėjai kartu su dainininku iš širdies plyšavo garsiausias jo dainas.  

Garbė apšildyti legendinį roko muziką atiteko grupei „ReabelHeart“. Atlikusi žinomiausius savo kūrinius, lietuvių kompanija erdvę atidavė pasauliniu mastu įvertintam rokui. 

Kai R.Stewart‘as galiausiai žengė į sceną, publika akimirkai nuščiuvo, o po to santūriais lietuviškais šūksniais bei plojimais pasitiko garsiąją žvaigždę. Roko legenda nuo pat pirmos minutės visus papirko nuoširdžia šypsena ir tiesiog trykštančia energija.

R.Stewarto pasirodyme netrūko įspūdingų šou elementų: pradedant vis besikeičiančiais atlikėjo kostiumais ir baigiant itin spalvingais ar tiesiog puikiai dainų nuotaikas atspindinčiais vaizdais ekrano fone. Netikėtas akcentas – šiemet 65 gimtadienį atšventusio atlikėjo gerbėjams dovanų spiriami futbolo kamuoliai su jo remiamo klubo „Celtics“ simbolika.

Pusantros valandos trukusio koncerto metu skambėjo dainos iš naujausio atlikėjo albumo „Soulbook“, tačiau publiką labiausiai pradžiugino legendiniai kūriniai, tokie, kaip „Do ya think I‘m sexy“, „I don‘t wanna talk about it“ ar „The first cut is the deepest“. Bene įspūdingiausiai skambėjo garsioji baladė „I am sailing“, kurios metu minia vienbalsiai pritarė atlikėjui.

Visą vakarą niaukstėsi, o tik įpusėjus garsiojo atlikėjo pasirodymui dangus galiausiai prakiuro. Tačiau lietus susirinkusiųjų nuotaikų nesugadino, priešingai, nuteikė romantiškai – daugumą žavėjo bei koncertui ypatingos atmosferos suteikė žaibų varstoma padangė scenos pusėje.  

Su lietuvaičiais pasidalinęs amžiams išliksiančios roko muzikos skambesiais ir neblėstančia šypsena, R.Stewart‘as tęsti savo koncertinio turo išskubėjo į Sankt Peterburgą.

Grytė Ivanauskaitė

 
Komentarai (2)
Echh, tokį koncertą praleidau...
Buvau, tikrai patiko!
Naujas komentaras