Romantiškos kalėdinių dovanų idėjos

 
Kalėdinė dovanų karštinė ir šventinė nuotaika apėmusi bene visą pasaulį. Prieššventiniu laikotarpiu parduotuvių vitrinos pasidabinusios išraiškingais plakatais, skelbiančiais apie didžiausias metų nuolaidas ir begales dovanų pasiūlymų. Pareigingiausi ir kruopščiausi dovanas tikriausiai išrinko jau seniai, tačiau tiems, kurie pristigo idėjų, laiko ar dėl kitų priežasčių nespėjo to padaryti, pateikiame sąrašą pasiūlymų, kuriuo mielai galite pasinaudoti.

Jei artimą žmogų norite nustebinti išskirtine dovana, nieko nelaukdami apsilankykite Suaugusiems.lt erotinių prekių parduotuvėje, kuri įsikūrusi P. Lukšio g. 2, Vilniuje, laikinojoje sostinėje klientai laukiami adresu Savanorių pr. 204, Kaunas. Taip pat nemenką asortimentą rasite Gariūnų verslo parke. Mylimai merginai galite padovanoti vaginalinius rutuliukus, įvairios paskirties vibratorius, seksualius apatinius. Vaikiną nustebinsite jam įteikę spalvingą penio užmovą ar vibracinį žiedą. Poroms puikiai tiks masažiniai aliejai, kvepiančios vonios druskos ar erotiniai žaidimai.

Norite nustebinti artimuosius, o gal darbo kolektyvą? Padovanokite ekskursiją po erotinių prekių parduotuvę, jos metu sužinosite daug naudingos informacijos apie erotines prekes, intymų gyvenimą. Turėsite galimybę apžiūrėti ir paliesti įvarius sekso žaisliukus, susipažinsite su visu erotinių prekių parduotuvės asortimentu, gyvai pamatysite jų veikimo principus. Išgirsite atsakymus į pačius slapčiausius ir intymiausius klausimus.

Na, o tradicinių dovanų mėgėjams siūlome pasinaudoti šiomis dovanėlių idėjomis:

1. Šokių pamokos. Rengiatės vestuviniam valsui, o gal tiesiog norite išmokti pagrindinius šokių žingsnelius? Ši dovana kaip tik Jums! Tačiau su viena salyga, turite prižadėti, jog šokių žingsnelių mokysitės drauge su mylimuoju.

2. Išgraviruotos dovanos. Įsimintinus ar Jums abiems reikšmingus žodžius išraižykite ant vyno taurės, laikrodžio ar medaliono. Ateityje turėsi malonų, įamžintą prisiminimą.

3. Spa procedūros. Idealiausia dovana moteriai, kuri suteiks galimybę atsipalaiduoti po įtemptų metų darbų ir žvaliai pasitikti ateinančius.

4. Sezoniniai bilietai į kiną, baletą ar simfoniją. Iš ankstinis bilietų pirkimas tai puikus būdas parodyti partneriui kaip karštai jį mylite ir norite kuo daugiau laiko praleisti drauge.

5. Paskutinės minutės kelionė. Visai nelauktai radote viliojantį kelionės pasiūlymą už itin patrauklią kainą? Griebkite ir jį, ir mylimą asmenį bei nedvejodami šventes pasitikite svetur. Tai bus puiki proga pakeisti aplinką, keletą dienų pasilsėti bei pažinti kitos šalies kultūrą.

6. Dovana susijusi su hobiu. Jei mylimasis turi išskirtinį pomėgį, dovaną išrinkti nėra sudėtinga. Nustebinkite jį/ją dovanų kuponu, kuris suteiks galimybę užsiimti mėgstama veikla.

Nepaisant to, kokią dovaną nuspręsite įteikti artimiesiems, svarbiausia, kad ji būtų nuoširdi. Tai puikus būdas, šilčiausiems jausmams išreikšti.

Suaugusiems.lt

 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras